شرکت جهان بایگان با ۲۵ سال سابقه فعالیت در حوزه مدرن ترین نوع بایگانی یعنی سیستم های بایگانی ریلی؛ تا به امروز پروژه های موفق بسیاری در تمامی استان های کشور عزیزمان ایران اجرا نموده است. در این صفحه جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز، پروژه های انجام شده در هر استان به صورت استانی و بر اساس محل اجرای آن ها تفکیک شده اند. با کلیک بر روی استان مورد نظر خود می توانید پروژه های انجام شده در آن استان را مشاهده نمایید. این صفحه همواره در حال بروزرسانی می باشد و پروژه های انجام شده به صورت مرتب در این صفحه قرار گرفته و بروزرسانی می شوند. طبیعتاً نمیتوان ۲۵ سال سابقه فعال را در یک صفحه خلاصه کرد اما سعی بر آن داریم تا جایی که امکان دارد، بیشترین تعداد پروژه ها را بارگذاری کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به بخش ارتباط با ما مراجعه کرده و با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کنید.

تهران پر جمعیت ترین شهر و پایتخت کشور عزیزمان ایران می باشد. این شهر در برگیرنده موسسات و ادارات بسیاری می باشد که همگی به نوبه خود از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. سابقه همکاری با بیشتر این ارگان ها از افتخارات شرکت جهان بایگان  می باشد.

در ادامه به معرفی تعدادی از این پروژه ها می پردازیم. جهت مشاهده پروژه مورد نظر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

کرمان یکی از کلانشهر های کشور ایران می باشد که مرکز شهر استان کرمان می باشد و قسمت در جنوب شرقی کشورمان قرار دارد. در این بخش تعدادی از پروژه های انجام شده در این استان را به اختصار می آوریم. با ما همراه باشید.

استان چهارمحال و بختیاری یکی از استان‌های مرکزی کشور به مرکزیت، شهرکرد است. همانطور که می دانید شرکت جهان بایگان در اقصی نقاط کشور پروژه های نصب شده دارد که در این بخش به معرفی تعدادی از آن ها در این استان می پردازیم.

استان سیستان و بلوچستان استانی در جنوب شرقی ایران است که دومین استان پهناور ایران به‌شمار می‌رود.

جهت مشاهده پروژه های انجام شده در این استان با ما همراه باشید.

استان آذربایجان غربی یکی از استان های ایران است که در شمال غربی ایران قرار دارد و مرکز آن شهر ارومیه است. شرکت جهان بایگان پروژه های زیادی در این استان اجرا کرده است که در ادامه به تعدادی از آن ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

استان سمنان یکی از پهناورترین استان‌های کشور ایران است که در بخش شمال شرقی آن واقع شده است. در ادامه به معرفی تعدادی از پروژه های انجام شده در این استان می پردازیم.

استان فارس یکی از استان‌های ایران است که در بخش جنوب این کشور واقع شده‌است. این استان با مساحتی در حدود ۱۲۲٬۶۰۸ کیلومتر مربع، چهارمین استان بزرگ ایران و با جمعیتی معادل ۵٬۰۵۴٬۷۰۰ تن، بر طبق برآورد جمعیتی سال ۱۴۰۰ خورشیدی مرکز آمار ایران، چهارمین استان پرجمعیت ایران به‌شمار می‌رود.

مرکز استان کرمانشاه در ایران، نهمین شهر پرجمعیت و یکی از کلان‌شهرهای ایران است.

یزد که به نخستین شهر خشت خام جهان شهره است به عنوان نخستین شهر تاریخی ایران و بیست‌ودومین اثر تاریخی کشور در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. شهر یزد یکی از قطب‌های پزشکی و فرهنگی ایران به‌شمار می‌آید که نخستین صندوق امانات جهان ۱۷۰۰ سال پیش در حوضه تمدن این شهر بنا نهاده شده‌است.

خوزستان استانی در جنوب‌غرب ایران است که جنوب آن در کرانهٔ خلیج فارس قرار دارد.

در ادامه به معرفی پروژه های انجام شده در این استان می پردازیم. با ما همراه باشید.

استان بوشهر از استان‌های جنوبی ایران و هفدهمین استان بزرگ کشور به لحاظ مساحت است که پروژه هایی در این استان توسط شرکت جهان بایگان نصب شده است که در ادامه به آنها می پردازیم. با ما همراه باشید.

۰/۵ (۰ نظر)