اطلاعات پروژه

  • محل اجراء : بیمارستان مهرگــان
  • تاریخ نصب : ۱۳۹۷/۰۵/۱۳
  • متراژ :  ۱۶ بلوک ۴۵۰*۶۲*۲۴۰
  • شهر : استان کرمان
  • نوع محصول : بایگانی ریلی

مهرگان اولین بیمارستان خصوصی کرمان با زیر بنای ۷۵۰۰ متر مربع در قسمت مرکزی شهر کرمان با معماری زیبا و بهره گیری از استانداردهای ساخت و ساز بنا گردیده است طراحی و نقشه برداری بیمارستان در سال ۱۳۷۹ آغاز و در سال ۱۳۸۸ به بهره برداری رسید ساختمان قبلی این بیمارستان کلینیک مهرگان بوده است که از سال ۱۳۸۹ طبقاتی از آن با تغییر کاربری به بیمارستان تبدیل شد.

با این تغییرات و افزایش مراجعات این مجموعه، نیاز به محلی برای بایگانی اسناد و پرونده های پزشکی نیز بیش از پیش احساس می شد. از این سو مسئولان بیمارستان درصدد استفاده از سیستم های بایگانی ریلی برای تجهیز مجموعه خود بر آمدند.

بایگانی ریلی و مزایای استفاده از آن

در بسیاری از مواردی که یک مجموعه نیاز به گسترش پیدا می کند در کنار تمام مواردی که می بایستی در شکل جدید مجموعه افزایش یابند تا پاسخگوی نیاز های جدید مجموعه باشند قسمت بایگانی اسناد نیز نیازمند گسترش فضا برای اسنادی می باشند که به زودی در مجموعه بزرگتر ایجاد و نیاز به بایگانی خواهند داشت. اما گاهی پیش می آید که امکان گسترش فضای مجموعه مقدور نیست و می بایستی به نیاز های جدید ایجاد شده به شکلی پاسخ داد که کمترین نیاز به فضا را داشته باشند. بایگانی ریلی بهترین پاسخ به این نیاز در این مواقع می باشد. سیستمی که قادر است در فضای فعلی هر مجموعه ای میزان بایگانی اسناد آن سازمان را تا صد در صد افزایش دهد. بدون اینکه نیاز به فضای بیشتری داشته باشد. و نیز با امکان جابجایی ریلی ضمن افزایش سرعت دسترسی به اسناد مختلف، امنیت نگهداری اسناد و پروند ها بایگانی شده را افزایش می دهد.

[Total Count:1Average:3]