به روزهای پایانی سال ۱۴۰۱ رسیدیم. یکی از عیدی‌ های ما ایرانیان، سررسید و تقویم سال جدید است؛ شرکت جهان بایگان تولیدکننده انواع سیستم قفسه ریلی به پاس قدردانی و همراهی شما عزیزان و همراهان گرانقدر، و به یمن روز های آغازین سال۱۴۰۲ برای بیست و ششمین سال پیاپی، ضمن تبریک آغاز سال ۱۴۰۲ هجری شمسی با آرزوی سالی سرشار از شادی، سرور و سلامتی برای عزیزان و همران گرانقدر جهان بایگان، اقدام به طراحی و انتشار تقویم برای هریک از ماه‌ های سال ۱۴۰۲ به صورت تصویر زمینه مانیتور یا کاغذ دیواری wallpaper با پس زمینه‌های گلچین شده از زیباترین عکس های تریدی طراحی شده از انواع سیستم بایگانی ریلی توسط تیم تولید محتوای این مجموعه و مناسبت‌ های رسمی منطبق بر تقویم مصوب شورای فرهنگ عمومی کشور است.
امیدواریم ضمن استفاده به عنوان بک گراند دسکتاپ کامپیوتر های شخصی و سازمانی خود، با یاری خداوند متعال و با تلاش های جهادگرانه مدافعان سلامت، از این تقویم ها به منظور برنامه‌ ریزی مناسبت‌ های شاد زندگی شخصی و بالاخص مسافرت‌ ها بهره‌ مند شوید و اوقات شاد و خوشی را در کنار خانواده و همکاران در سال ۱۴۰۲ داشته باشید. در ادامه زمان دقیق لحظه تحویل سال ۱۴۰۲ به همراه تقویم ماه های سال جهت دانلود شما عزیزان بارگذاری شده است.

تذکر مهم: با وجود  جمع آوری مناسبت‌ها و تعطیلات رسمی از مراجع معتبر و نیز دقت و بررسی‌ های همکاران ما در درج و طراحی تقویم‌ ها، امکان اشتباه در درج مناسبت‌ ها و تاریخ‌ ها وجود دارد. بنابراین استفاده و استناد به تقویم‌های سال ۱۴۰۲ جهان بایگان با مسئولیت شخصی شما عزیزان خواهد بود.

سپاسگزاریم

لحظه تحویل سال ۱۴۰۲:

لحظه تحویل سال ۱۴۰۲ هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران، ۵۴ دقیقه و ۲۸ ثانیه بامداد روز سه شنبه مورخ ۱ فروردین ۱۴۰۲ هجری شمسی، مطابق با ۲۸ شعبان ۱۴۴۴ هجری قمری و ۲۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی خواهد بود.

حیوان سال ۱۴۰۲:

حیوان ۱۴۰۲ “خرگوش” است؛ خرگوش نماد سرعت، ذکاوت، امید و تولد دوباره است. خرگوش پستانداری است گیاه‌خوار، از تیرهٔ خرگوشان که اندامی شبیه به گربه و گوش‌ های دراز و لب‌ های شکاف دار دارد. دست‌ های خرگوش کوتاه‌ تر از پاهایش هستند و بسیار تند حرکت می‌کند و دارای انواع مختلف است.

در ایران باستان خرگوش همواره نماد پاکیزگی بوده است. بعد از پاکیزگی، باروری و ثمردهی خرگوش در کل دنیا معروف است و فصل بهار همیشه یاد آور زاد و ولد خرگوش ها است. خرگوش ها تقریباً همیشه نماد رفاه، فراوانی، شانس خوب، حساسیت و باروری هستند. بر خلاف بسیاری از حیوانات دیگر که در فرهنگ های مختلف معانی متفاوتی دارند، نمادگرایی خرگوش سازگار است. در بیشتر فرهنگ های اروپایی، خرگوش ها حیوانات فصل بهار هستند که نمادی از باروری و تجدید حیات هستند.

امسال نیز سال خرگوش است. امیدواریم همچون نمادگرایی خرگوش، شما هم همیشه غرق در رفاه، آرامش، فراوانی، خوش شانسی و حال خوب باشید.

تقویم سال ۱۴۰۲ بک گراند دسکتاپ:

فروردین ۱۴۰۲ (دانلود با کیفیت Full HD)

اردیبهشت ۱۴۰۲ (دانلود با کیفیت Full HD)

۵/۵ (۸ نظر)