شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

به روزهای پایانی سال 1401 رسیدیم. 

یکی از عیدی‌ های ما ایرانیان، سررسید و تقویم سال جدید است؛ شرکت جهان بایگان تولیدکننده انواع سیستم قفسه ریلی به پاس قدردانی و همراهی شما عزیزان و همراهان گرانقدر، و به یمن روز های آغازین سال1402 برای بیست و ششمین سال پیاپی، ضمن تبریک آغاز سال 1402 هجری شمسی با آرزوی سالی سرشار از شادی، سرور و سلامتی برای عزیزان و همران گرانقدر جهان بایگان، اقدام به طراحی و انتشار تقویم برای هریک از ماه‌ های سال 1402 به صورت تصویر زمینه مانیتور یا کاغذ دیواری wallpaper با پس زمینه‌های گلچین شده از زیباترین عکس های تریدی طراحی شده از انواع سیستم بایگانی ریلی توسط تیم تولید محتوای این مجموعه و مناسبت‌ های رسمی منطبق بر تقویم مصوب شورای فرهنگ عمومی کشور است.
امیدواریم ضمن استفاده به عنوان بک گراند دسکتاپ کامپیوتر های شخصی و سازمانی خود، با یاری خداوند متعال و با تلاش های جهادگرانه مدافعان سلامت، از این تقویم ها به منظور برنامه‌ ریزی مناسبت‌ های شاد زندگی شخصی و بالاخص مسافرت‌ ها بهره‌ مند شوید و اوقات شاد و خوشی را در کنار خانواده و همکاران در سال 1402 داشته باشید. در ادامه زمان دقیق لحظه تحویل سال 1402 به همراه تقویم ماه های سال جهت دانلود شما عزیزان بارگذاری شده است.

تذکر مهم: با وجود  جمع آوری مناسبت‌ها و تعطیلات رسمی از مراجع معتبر و نیز دقت و بررسی‌ های همکاران ما در درج و طراحی تقویم‌ ها، امکان اشتباه در درج مناسبت‌ ها و تاریخ‌ ها وجود دارد. بنابراین استفاده و استناد به تقویم‌های سال 1402 جهان بایگان با مسئولیت شخصی شما عزیزان خواهد بود.

سپاسگزاریم

لحظه تحویل سال 1402:

لحظه تحویل سال 1402 هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران، 54 دقیقه و 28 ثانیه بامداد روز سه شنبه مورخ 1 فروردین 1402 هجری شمسی، مطابق با 28 شعبان 1444 هجری قمری و 21 مارس 2023 میلادی خواهد بود.

حیوان سال 1402:

حیوان ۱۴۰۲ “خرگوش” است؛ خرگوش نماد سرعت، ذکاوت، امید و تولد دوباره است. خرگوش پستانداری است گیاه‌خوار، از تیرهٔ خرگوشان که اندامی شبیه به گربه و گوش‌ های دراز و لب‌ های شکاف دار دارد. دست‌ های خرگوش کوتاه‌ تر از پاهایش هستند و بسیار تند حرکت می‌کند و دارای انواع مختلف است.

در ایران باستان خرگوش همواره نماد پاکیزگی بوده است. بعد از پاکیزگی، باروری و ثمردهی خرگوش در کل دنیا معروف است و فصل بهار همیشه یاد آور زاد و ولد خرگوش ها است. خرگوش ها تقریباً همیشه نماد رفاه، فراوانی، شانس خوب، حساسیت و باروری هستند. بر خلاف بسیاری از حیوانات دیگر که در فرهنگ های مختلف معانی متفاوتی دارند، نمادگرایی خرگوش سازگار است. در بیشتر فرهنگ های اروپایی، خرگوش ها حیوانات فصل بهار هستند که نمادی از باروری و تجدید حیات هستند.

امسال نیز سال خرگوش است. امیدواریم همچون نمادگرایی خرگوش، شما هم همیشه غرق در رفاه، آرامش، فراوانی، خوش شانسی و حال خوب باشید.

 

تقویم سال 1402 بک گراند دسکتاپ:

به این نوشته امتیاز دهید!