شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

غشگیر یا مقسم فلزی – نگهدارنده پرونده و نگهدارنده پوشه و نگهدارنده کتاب

  • ساخته شده از ورق روغنی
  • حرکت روان بدون کمترین فشار
  • دارای ۲ کاربری به صورت همزمان
  • تفکیک و ساماندهی مدارک
  • مطابقت کامل محصول با مشخصات فنی ارائه شده
  • رنگ آمیزی تمام قطعات به روش رنگ پودری الکترو استاتیک

غشگیر (مقسم) چیست؟

غشگیر یا مقسم یا دیوایدر قطعه ایست فلزی که جهت جلوگیری از لیز خوردن یا غش کردن اسناد بایگانی در بین طبقات قفسه ها و کمد های بایگانی و کتابخانه ها استفاده می شود. این قطعه به شکل یک نبشی L شکل می باشد که بر روی طبقه مورد نظر نصب می شود و یک طرف آن در زیر اسناد و طرف دیگر در راستای طول اسناد قرار می گیرد و مانع از غش کردن و افتادن اسناد، مجلات، کتاب ها و… می شود.

کاربری دوم این قطعه به عنوان مقسم یا دیوایدر، تقسیم و ساماندهی مدارک و اسناد داخل قفسه می باشد. این قطعه بین مدارک قرار گفته و جهت دسته بندی و یا مواردی مشابه مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت جهان بایگان تولید کننده با کیفیت ترین قطعات با بهترین مشخصات فنی می باشد که به تولید این قطعه کاربردی و مهم می پردازد.

جهت نگهداری انواع پوشه معمولی، پرونده های مدارک پزشکی، پوشه آویز، مجلات، کتاب ها و.. از غشگیر استفاده میکنند. در صورت استفاده از زونکن های استاندارد در سیستم های بایگانی ریلی و یا ثابت با توجه به پایداری زونکن نیازی به استفاده از این قطعه نمی باشد.

 

بایگانی ریلی از محصولات شرکت تولیدی جهان بایگان

جهان بایگان بزرگ ترین تولید کننده ی انواع بایگانی ریلی در ایران با سابقه ای بیش از ۲۵ سال

مزایای غشگیر یا مقسم فلزی شرکت جهان بایگان

حرکت روان و بدون کمترین فشار:

 

مقسم های تولیدی شرکت جهان بایگان، دارای طراحی خاص و ویژه ای می باشد. این محصول با قابلیت نصب بر روی پانل طبقات قفسه بایگانی ریلی، امکان حرکت و جابجایی بر روی طبقات را دارد و همچنین به هیچ عنوان بر اثر فشار زیاد مدارک زمین نمی افتد.

 

با توجه به طراحی دقیق این قطعه، محصول کاملا روی پانل سوار شده و با کمترین فشار به صورت کاملا روان، بدون حتی ذره ای گیر کردن، بر روی پانل جابجا شده و به چپ و راست حرکت می کند.

 

نصب آسان :
شرکت جهان بایگان در طراحی غشگیر تلاش نموده است که کاربر بتواند به راحت ترین روش ممکن با این محصول ارتباط برقرار کرده و از آن استفاده کند. این محصول خیلی راحت و بدون تخصص خاصی، به راحت قابلیت نصب و برچیده شدن توسط افراد معمولی را داراست و برای نصب آن نیاز به تکنسین نیست. به این صورت که بخش پایینی این قطعه به راحتی در زیر لبه پانل طبقات چفت شده و در جای خود قرار میگیرد. هرگاه که بخواهید می توانید آن را برداشته و به جای دیگر یا طبقه دیگری منتقل کنید.

 

رنگ آمیزی به روش رنگ پودری الکترو استاتیک:


همانطور که می دانید غشگیر تولیدی شرکت جهان بایگان از فلز ساخته شده است. جهت رنگ آمیزی این محصول کارآمد روش های مختلفی وجود دارد اما رنگ آمیزی به روش رنگ پودری الکترواستاتیک بهترین روش رنگ آمیزی فلزات می باشد. شرکت جهان بایگان از این روش برای رنگ آمیزی سیستم های خود استفاده می کند.

 

نحوه رنگ آمیزی به این صورت است که رنگ پودری متشکل از ذرات ریز و خشک رزین به علاوه رنگدانه انتخابی شماست. پودر رزین از طریق تپانچه پاششی شبیه پیستوله پاشش رنگ مایع اعمال می‌شود. با تفاوت اینکه ، تپانچه پاشش و ذرات رزین حاوی شارژ الکترواستاتیکی می‌باشند. زمانی که ذرات رزین به قطعه کار پاشش می‌شود ، ذرات به سطح فلز می‌چسبند .

 

ذرات چسبیده به سطح فلز ، در کوره‌های صنعتی مخصوص تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد پخت می‌شود . رزین ذوب شده در سطح فلز همجوش شده و ایجاد سطحی یکدست ،ضخیم و مقاوم می‌کند . نتیجه کار سطحی زیبا و براق با مقاومتی بسیار عالی در مقابل مواد شیمیائی ، خراش و پوسته شدن و سه برابر مقاوم تر از رنگ های پایه حلال می‌باشد.

دو کاربری به صورت همزمان:

 

این محصول هم به عنوان غشگیر عمل کرده و از افتادن مدارک جلوگیری می کند. هم می تواند همزمان به صورت مقسم عمل کرده و نقش تفکیک و تقسیم مدارک را ایفا کند. در مواردی که نیاز است تا مدارک و اسناد تقسیم بندی شود، مقسم این کار را به راحتی انجام می دهد و شما می توانید به راحتی به مدارک خود دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال در کتابخانه ها که نیاز به دسته بندی کتب می باشد، مقسم بهترین تفکیک کننده می باشد که ضمن دسته بندی از ریزش و افتادن کتب ممانعت به عمل می آورد.

 

غشگیر
به این نوشته امتیاز دهید!