لیست دانلود ها

  • دانلود تمامی کاتالوگ های مربوط به شرکت جهان بایگان
  • دانلود مشخصات فنی تمامی قطعات سیستم بایگانی ریلی
  • دانلود ویدیو های کوتاه از برخی پروژه های انجام شده
  • دانلود تصاویر منتخب پروژه ها
  • با ما همراه باشید…

تیم تولید محتوای شرکت جهان بایگان، تمامی مطالب مهمی را که در سایت برای شما عزیزان بارگذاری شده است، اعم از کاتالوگ ها، مشخصات فنی، پروژه ها و … را در این صفحه گرد هم آورده است تا شما عزیزان به راحتی این مطالب را مشاهده کنید. همانطور که میدانید زمان با ارزش ترین دارایی انسان است و شما می توانید به صورت مستقیم به تمامی مطالب قابل دانلود سایت دسترسی پیدا کنید. فقط کافیست روی لینک موردنظر کلیک کنید.

کاتالوگ ها:

همانطورکه می دانید سیستم بایگانی ریلی از نظر عملکرد به سه دسته مکانیکی، برقی و هوشمند دسته بندی می شود. هرکدام از این سیستم ها با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه کاتالوگ مربوط به هر سیستم به صورت جداگانه (جهت سهولت در دسترسی) برای شما مشتریان عزیز بارگذاری شده است.

کاتالوگ قفسه بایگانی ریلی مکانیکی:

قفسه بایگانی ریلی فلزی مکانیکال با استفاده از فرمان هایی که بر روی قاب نمای جلو تعبیه شده است، قادر است با حرکت در طرفین فضای خالی موجود بین قفسه های بایگانی را از بین برده و به افزایش فضای بایگانی منجر شود. همانطور که از نامش پیداست این نوع از سیستم به صورت مکانیکال  با استفاده از نیروی انسانی حرکت می کند. لازم به ذکر است با درنظر گرفتن متد های طراحی مدرن جهت تسهیل زندگی انسان، این سیستم ها با کمترین نیروی دست جابجا می شوند و نیاز به فشار زیادی برای حرکت آن ها نیست.

جهت دانلود کاتالوگ قفسه بایگانی ریلی مکانیکی کلیک کنید.

کاتالوگ بایگانی ریلی مکانیکی جهان بایگان

کاتالوگ قفسه بایگانی ریلی برقی:

قفسه بایگانی ریلی برقی نوع ارتقاء یافته ای از سیستم مکانیکی می باشد که با تکیه بر نیروی الکترونیکی جابجا می شود و حرکت می کند. این نوع از بایگانی ریلی با بهره گیری از نیروی برق و جابجایی سریع موجب دسترسی آسان در کوتاه ترین زمان به اسناد می گردد.

جهت دانلود کاتالوگ قفسه بایگانی ریلی برقی کلیک کنید.

کاتالوگ بایگانی ریلی برقی جهان بایگان

کاتالوگ قفسه بایگانی ریلی هوشمند:

قفسه بایگانی ریلی مکانیکی در تمام قسمت های خود از هوش مصنوعی بهره می برد و قادر است اکثر امور مربوط به بایگانی اسناد را در کوتاه ترین زمان و با دقتی بالا انجام دهد. استفاده از این نوع از بایگانی های ریلی اتوماتیک – هوشمند می تواند برای سازمان ها و ارگان های حساس دولتی و نظامی که نیازمند امنیت بسیار بالا برای اسناد بایگانی شده خود می باشند بسیار مفید  و موثر باشد.

جهت دانلود کاتالوگ قفسه بایگانی ریلی مکانیکی کلیک کنید.

کاتالوگ بایگانی ریلی هوشمند شرکت جهان بایگان

کاتالوگ مشخصات فنی تصویری:

مشخصات فنی بایگانی ریلی، مهم ترین بخش در خرید می باشد که باید مطالعه شده و مورد بررسی قرار گیرد. این مشخصات اطلاعات دقیق و کاملی از سیستم تولید شده  در اختیار مشتری قرار می دهد که نشان دهنده کیفیت، طول عمر و قیمت سیستم مورد نظر می باشد.

جهت دانلود کاتالوگ مشخصات فنی تصویری کلیک کنید.

مشخصات-فنی-تصویری شرکت جهان بایگان

ویدیو ها:

در این بخش ویدیو های مربوط به پروژه های مختلف بارگذاری شده است. جهت دانلود آن ها کافیست فقط بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

قفسه بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان

قفسه بایگانی ریلی جهان بایگان، باکیفیت ترین و کارآمد ترین نوع سیستم بایگانی ریلی می باشد که با طول عمری حداقل ۲۰ ساله در خدمت مشتریان عزیز می باشد. این مجموعه از سال ۱۳۷۵ تا کنون در این عرصه فعالیت داشته و در این ویدیو کوتاه تنها تعداد کمی از این فعالیت ها نام برده شده است. همچنین شرکت جهان بایگان در بیش از ۱۰ کشور خارجی نیز حضور داشته است که کشور عراق یکی از آن ها می باشد.

قفسه بایگانی شرکت اکتوورکو – فاز ۳

قفسه بایگانی ریلی شرکت اکتوورکو نیز یکی دیگر از پروژه های موفق شرکت جهان بایگان می باشد. این مجموعه تا کنون ۳ بار از این سیستم خریداری کرده و همراه ما بوده است. از افتخارات ماست که با چنین مجموعه بزرگ و محترمی در ارتباط باشیم. در ادامه لینک های پروژه های انجام شده برای این شرکت جهت درسترسی آسان شما آورده شده است. جهت مشاهده پروژه ها بر روی لینک های موردنظر کلیک نمایید.

قفسه بایگانی ریلی پتروشیمی مسجد سلیمان

قفسه بایگانی ریلی شرکت پتروشیمی مسجد سلیمان یکی از پروژه های انجام شده در استان خوزستان می باشد. شرکت پتروشیمی مسجد سلیمان یکی از پتروشیمی های عظیم واقع در اهواز می باشد که استفاده از منابع طبیعی در جهت تولید محصولات پتروشیمی با ارزش افزوده بالا از اهداف این مجموعه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از این پروژه کلیک کنید.

قفسه ریلی شرکت کی پلاس پارس

کی پلاس با ظرفیت تولید بیش از ۳۹ میلیون مترمربع انواع صفحات روکش دار گچی در سال، به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیستم های ساخت و ساز خشک در ایران به شمار می رود که هکاری با این مجموعه محترم از افتخارات شرکت جهان بایگان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از این پروژه کلیک کنید.

قفسه بایگانی MDF بانک کشاورزی

قفسه بایگانی MDF بانک کشاورزی

نحوه حرکت قفسه بایگانی ریلی هوشمند

سیستم بایگانی هوشمند آخرین ورژن تولید شده از سیستم بایگانی ریلی می باشد که با استفاده از تکنولوژی های روز در اختیار بشر می باشد. این سیستم با کمترین دخالت انسان حرکت کرده و به صورت هوشمند تمامی مسائل را حل میکند. اما نحوه حرکت این سیستم برای برخی از عزیزان جای سوال است. در این ویدیوی کوتاه نحوه حرکت سیستم بایگانی ریلی هوشمند نشان داده شده است تا این ابهام نیز بر طرف شود.

شرکت جهان بایگان همواره در تلاش است تا بروز ترین اطلاعات را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

با سپاس از همراهی شما

قفسه بایگانی پرونده شرکت جهان بایگان

قفسه بایگانی ریلی کتابخانه یکی دیگر از محصولات شرکت جهان بایگان می باشد که در بسیاری از دانشگاه ها و کتابخانه های سراسر ایران اجرا شده است. کتابخانه فردوسی مشهد نیز یکی از این پروژه های بزرگ است.

جهت مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

قیمت قفسه بایگانی ریلی شرکت سیناژن

کمد بایگانی ریلی شرکت سیناژن

کمد بایگانی ریلی دانشکده علوم پزشکی ایران

کمد بایگانی ریلی دانشگاه علوم پزشکی ایران یکی از بزرگ ترین پروژه های انجام شده توسط شرکت جهان بایگان می باشد. این پروژه از نوع ام دی اف و جهت کتابخانه این مجموعه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از این پروژه زیبا کلیک کنید.

خرید بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان

این ویدیو به معرفی محصولات شرکت جهان بایگان و برخی پروژه های انجام شده می پردازد. همانطور که می دانید قفسه بایگانی ریلی امروزه در تمامی موسسات و ادارات خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد و مدرن ترین نوع بایگانی می باشد. در این سیستم با استفاده حداکثری از فضا بیشترین ظرفیت ممکن برای شما مشتریان عزیز فراهم می شود. این سیستم می تواند متناسب با کالای مورد نظر شما جهت بایگانی طراحی و تولید شود و در فضای موردنظرتان جای گیرد.

قفسه بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان

قفسه بایگانی ریلی از مدرن ترین سیستم های بایگانی می باشد که امروزه در موسسات و ادارات مختلف اعم از دولتی یا خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت جهان بایگان از سال ۱۳۷۵ تا کنون از پیشگامان این عرصه بوده و محصولات مختلفی در این باره تولید نموده است. در این ویدیو به معرفی کامل این سیستم پرداخته شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مربوطه تماس حاصل نمایید تا در اولین فرصت و سریع ترین زمان ممکن به سوالات خود پاسخ دهید.

با تشکر از همراهی شما

مقالات:

تیم پشتیبانی شرکت جهان بایگان، مقالات متعددی درباره سیستم بایگانی ریلی و بخش های مختلف آن را به نگارش درآورده اند تا اطلاعات کاملی از این سیستم به شما مشتریان عزیز ارائه شود. در اینجا بخشی از این مقالا به صورت پی دی اف در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

جهت مشاهده تمامی مقالات این شرکت به بخش مربوطه مراجعه کنید.

مشخصات فنی بایگانی ریلی:

مقاله ورق روغنی گرم (سیاه)

مشخصات فنی بایگانی ریلی، ورق گرم

تصاویر منتخب:

در این بخش تصاویری از پروژه های منتخب در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. جهت مشاهده تصاویر کامل پروژه ها بر روی آن ها کلیک کنید.

۵/۵ (۱ نظر)