شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی گاز بیدبلند خلیج فارس (فاز 4)

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی گاز بیدبلند خلیج فارس،بخش فنی، در دی ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۳ ردیف اجرا شد. این پروژه فاز چهارم اجرا شده برای این مجموعه و شامل ۱۱ بلوک متحرک ۳۷۰ سانتی متری به همراه ۱ بلوک ثابت و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی، ۶ بلوک متحرک ۵ متری به همراه ۱ بلوک قفسه ثابت و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی و ۶ بلوک متحرک ۱۷۰ سانتی متری به همراه ۱ بلوک ثابت و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح به صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است و ظرفیتی بالغ بر ۱۳/۰۰۰ زونکن برای آن مجموعه فراهم آورده است.

فاز دوم این پروژه که با نام قفسه بایگانی پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس در بخش پروژه ها بارگذاری شده است، در تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ اجرا شده و فاز اول آن که با عنوان قفسه بایگانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سایت می باشد، در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ برای این مجموعه محترم طراحی و اجرا شده است. همچنین فاز سوم این پروژه که مربوط به بخش مالی شرکت گاز بیدبلند می باشد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ برای این مجموعه محترم در ۱ ردیف نصب و تجهیز شد که با نام بایگانی ریلی گاز بیدبلند خلیج فارس در سایت بارگذاری شده است.

قفسه ریلی گاز بیدبلند خلیج فارس از نوع قفسه ریلی فلزی مکانیکال به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز رنگ (درست مانند سیستم های تولید شده قبل) می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام درمورد این سیستم به صفحه ارتباط با ما مراجعه کرده و با کارشناسان شرکت جهان بایگان تماس حاصل نمایید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: پالایش گاز بید بلند خلیج فارس

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۱۰/۰۸

متراژ: طبق نقشه درج شده در تصاویر

موقعیت: استان خوزستان

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس:

این مجموعه با هدف خدمت رسانی به کارکنان شرکت های تابعه پتروشیمی در ماهشهر و فارغ نمودن شرکت های تولیدی از انجام کار های خدماتی و تمرکز بر تولید، با محوریت فعالیت های فرهنگی، ورزشی و آموزشی، خدماتی، حمل و نقل و مستغلاتی در سال ۱۳۶۸ تاسیس و شروع به کار کرد. حوزه فعالیت شرکت در حال حاضر شهرستان بندر ماهشهر می باشد و عمده ترین فعالیت های آن شامل :

  • ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی و ورزشی
  • خدمات رفاهی و اقامتی
  • رستوران
  • حمل و نقل زمینی و هوایی
  • خدمات شهری همچون حراست، ایمنی و …
  •  پارک ارم
  • امور ساختمانی
  • و فناوری اطلاعات به کلیه کارکنان و خانواده هایشان
  • و…

برای ایجاد بستری مناسب برای زندگی و اقامت راحت تر و بهتر می باشد.

جهان بایگان در آپارات