شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

فایل ریلی قطار شهری مشهد _ فاز 2

اطلاعات پروژه:

همانطور که در پست قبلی گفته شد؛ سازمان قطار شهری مشهد در دو فاز متفاوت، به دستور این سازمان به سیستم فایل ریلی مجهز شد.

در فاز اول ، از سیستم فایل ریلی برای بایگانی  استفاده شد و به درخواست این سازمان ، این سیستم در طرح ام دی اف طراحی ، نصب و اجرا شد. اما در فاز دوم این سازمان، از سیستم فایل ریلی تمام فلز در رنگ سفید+نارنجی استفاده شده است . این سیستم دارای وسعت بیشتری نسبت به فاز اول می باشد و در پی آن دارای ظرفیت بیشتری می باشد.

این سیستم دارای ۱۳ قفسه متحرک ۴ متری و ۱ قفسه ثابت ۴ متری به همراه درب و قفل مرکزی می باشد که برای آرشیو زونکن های مجموعه تجهیز شده است.
فایل های ریلی همانطور که قبلا هم به آن اشاره شده دارای مزایای بسیار زیادی میباشند اما امروزه تولید کننده های زیادی در سطح کشور، به تولید این سیستم ها می پردازند که طبیعتا از نظر کیفی با هم متفاوت اند.
با مقایسه و بررسی کیفیت قطعات میتوانیم در انتخاب محصول مورد نظر خود، حسن اطمینان داشته باشیم.

محل اجرا: قطار شهری مشهد_ فاز۲

تاریخ اجرا: سال 94

متراژ: ۱۳ قفسه متحرک ۴ متری و ۱ قفسه ثابت ۴ متری به همراه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان خراسان رضوی

نوع محصول: فایل ریلی

طراحی اختصاصی سیستم بایگانی ریلی :

شرکت تولیدی جهان بایگان، به عنوان بزرگترین تولید کننده فایل های ریلی در سطح کشور ، برای هر پروژه ای که به دست این شرکت طراحی ، نصب و اجرا میگردد، طراحی اختصاصی ای انجام میدهد که مختص همان شرکت یا سازمان میباشد.

به این صورت که فایل های ریلی یک مجموعه مختص همان مجموعه میباشد و قابلیت اجرا در همان محل را دارد و میتواند در طرح ها و رنگ های دلخواه شما طراحی گردد که این بزرگترین مزیت این مجموعه و نشان دهنده اهمیت حسن سلیقه شما مشتریان عزیز میباشد.

سابقه قریب به ۲۵ ساله ما گویای کیفیت محصولات و تجهیزات ما میباشد و برای شما این اطمینان را حاصل می نماید که هیچگاه از خرید خود پشیمان نمیشوید چرا که کیفیت و کمیت باهم و در کنار هم حرف اول را میزنند.