شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه متحرک کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی ایران

اطلاعات پروژه:

قفسه متحرک کتابخانه  دانشگاه علوم پزشکی ایران یکی از بزرگترین پروژه های اجرا شده در سال های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ در دوفاز در بخش کتابخانه مرکزی این مجموعه میباشد. این مجموعه محترم با تکیه بر دانش و تخصص شرکت جهان بایگان، کتابخانه مرکزی خود را طی دو سال متمادی به حدود ۴۰ بلوک قفسه متحرک کتابخانه MDF تجهیز نمود. ظرافت و دقت و زیبایی سیستم های نصب شده در تصاویر مشهود است.

قفسه بایگانی ریلی MDF از زیباترین و بروز ترین نوع این سیستم میباشد که میتواند مطابق سلیقه و مبلمان محیط شما اجرا شود. این محصول دارای مزایا بسیار زیادی میباشد که برای شما مشتریان عزیز واضح است.

سیستم های نصب شده در این مجموعه شامل ۴۰ بلوک در طول های ۲ متری و ۴ متری اعم از بایگانی ثابت و متحرک و درب و قفل مرکزی میباشد. این سیستم به زیباترین صورت ممکن و با دقت بالا تولید و مونتاژ شده است. در ادامه به  مشاهده تصاویر این پروژه میپردازیم.

جهت مشاهده ویدیو قفسه متحرک ریلی دانشکده علوم پزشکی ایران در آپارات کلیک کنید.

محل اجرا: دانشگاه علوم پزشکی ایران

تاریخ اجرا: در دو سال ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴

متراژ: ۴۰ بلوک قفسه بایگانی ریلی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: سیستم بایگانی ریلی MDF

پیشینه کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران :

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران برای اولین بار با عنوان مرکز پزشکی بین المللی ایران در مرداد ماه سال ۱۲۵۲ آغاز شد. برنامه ریزی اولیه درمورد نحوه کار مرکز اواسط سال ۱۲۵۳ آغاز و اولین واحد مرکز پزشکی، کتابخانه مرکز بود که فعالیت خود را شروع کرد. در مدت کمتراز ۲ سال با جمع آوری چندین هزار مجله علمی و کتاب های مختلف در شاخه های علوم پزشکی و ارتباط مستقیم از طریق ماهواره با مرکز اطلاعات پزشکی آمریکا در ردیف مراکز مهم اطلاعات پزشکی در سطح بین المللی قرار گرفت.

این مرکز متعاقباً توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان کتابخانه و مرکز اطلاعات منطقه وسیع مدیترانه شرقی تعیین گردید.
همچنین بر اساس تصمیمات کمیسیون منتخب یکصد و سومین نشست شورای گسترش آموزش عالی مورخ ۵۴/۶/۵ ، مرکز پزشکی بین المللی ایران مجاز به تاسیس دانشکده پزشکی و دانشکده علوم پزشکی در رشته های مختلف علوم پایه پزشکی و دانشکده پرستاری در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و دانشکده علوم پیرا پزشکی و مدیریت موسسات پزشکی و بهداشتی گردید.

 

از همراهی شما سپاسگزاریم.

بایگانی ریلی دانشگاه علوم پزشکی ایران