شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

به روزهای پایانی سال 1402 رسیدیم. 

یکی از عیدی‌ های ما ایرانیان، سررسید و تقویم سال جدید است؛ شرکت جهان بایگان تولیدکننده انواع سیستم قفسه ریلی به پاس قدردانی و همراهی شما عزیزان و همراهان گرانقدر، و به یمن روز های آغازین سال1403 برای بیست و هفتمین سال پیاپی، ضمن تبریک آغاز سال 1403 هجری شمسی با آرزوی سالی سرشار از شادی، سرور و سلامتی برای عزیزان و همران گرانقدر جهان بایگان، اقدام به طراحی و انتشار تقویم برای هریک از ماه‌ های سال 1403 به صورت تصویر زمینه مانیتور یا کاغذ دیواری wallpaper با پس زمینه‌های گلچین شده از زیباترین عکس های تریدی طراحی شده از انواع سیستم بایگانی ریلی توسط تیم تولید محتوای این مجموعه و مناسبت‌ های رسمی منطبق بر تقویم مصوب شورای فرهنگ عمومی کشور است.
امیدواریم ضمن استفاده به عنوان بک گراند دسکتاپ کامپیوتر های شخصی و سازمانی خود، با یاری خداوند متعال ، از این تقویم ها به منظور برنامه‌ ریزی مناسبت‌ های شاد زندگی شخصی و بالاخص مسافرت‌ ها بهره‌ مند شوید و اوقات شاد و خوشی را در کنار خانواده و همکاران در سال 1403 داشته باشید. در ادامه زمان دقیق لحظه تحویل سال 1403 به همراه تقویم ماه های سال جهت دانلود شما عزیزان بارگذاری شده است.

تذکر مهم: با وجود  جمع آوری مناسبت‌ها و تعطیلات رسمی از مراجع معتبر و نیز دقت و بررسی‌ های همکاران ما در درج و طراحی تقویم‌ ها، امکان اشتباه در درج مناسبت‌ ها و تاریخ‌ ها وجود دارد. بنابراین استفاده و استناد به تقویم‌های سال 1403 جهان بایگان با مسئولیت شخصی شما عزیزان خواهد بود.

سپاسگزاریم

لحظه تحویل سال 1403:

زمان تحویل سال ۱۴۰۳، روز چهارشنبه یک فروردین ماه ساعت ۰۶:۳۶:۲۶ خواهد بود.

سال ۱۴۰۳ کبیسه است و حیوان نمادین آن «نهنگ» (یا «اژدها» به سال‌شمار چینی) است.

در تقویم هجری قمری، لحظه تحویل سال در روز چهارشنبه یک فروردین ماه ۱۴۰۳، برابر با ۹ رمضان ۱۴۴۵ و در تقویم میلادی، ۲۰ مارس ۲۰۲۴،  در ساعت ۶ و ۳۶ دقیقه و ۲۶ ثانیه خواهد بود.

حیوان سال 1403:

حیوان ۱۴۰۲ “نهنگ و یا اژدها” است؛

اژدها (نهنگ) نماد بخت و اقبال است. در طالع بینی چینی، اژدها، بهترین نماد برای زندگی، رشد و ترقی است. برای مردم خاور دور (آسیای شرقی) اژدها نشانه تندرستی، بزرگواری، نجابت،‌ هماهنگی و طول عمر زیاد است. اژدها در فرهنگ چینی به عنوان یک حیوان پر قدرت و پرارزش شناخته می‌شود.

اژدها مورد احترام ترین حیوان در فرهنگ چینی هاست. چینی ها خود را نوادگان اژدها می دانند! در گذشته این باور میان عوام بود که امپراتورها تناسخ اژدها بوده اند یعنی امپراتورهای چینی از نوادگان اژدها بوده اند! پس اژدها در فرهنگ باستانی چین بسیار مقدس بوده اند.

افسانه‌های چینی می‌گوید که اژدها یکی از حیوانات اسطوره‌ای است که قدرت، شجاعت و حکمرانی دارد. بنابراین، سال اژدها به عنوان یکی از سال‌های مهم و خوش یمن در تقویم چینی شناخته می شود.

آیا سال اژدها (نهنگ) سال خوبی است؟

سال ۱۴۰۳ که معادل ۲۰۲۴ میلادی است، رشد، موفقیت، شکوفایی، شادی و فراوانی را برای همه به ارمغان می‌آورد. اژدها با نماد آتش مرتبط است. گویند سال اژدها (نهنگ) شادی را به ارمغان می آورد و درهای جدیدی از فرصت های خوب برای همه باز خواهد شد.

اژدها به عنوان نمادی از فرخندگی و موفقیت نیز در نظر گرفته می شود. بنابراین متولدین تمام سال ها با آمدن این سال، به نحوی سود خواهند برد و متولدین سال اژدها امسال قرار است ثروت، رشد، موفقیت، مثبت اندیشی، شکوفایی، خرد و رضایت فراوان را ببینند.

البته متولدین سال اژدها (نهنگ) باید هوشیار هم باشند و از این سال برای دستیابی به موفقیت بزرگ، خوشبختی، رفاه و سلامتی استفاده کنند. آن ها همچنین باید متواضع  بوده و در این فرصت ها به دیگران کمک کنند تا آن ها را نیز از مشکلات دور کنند، چرا که حل مشکل دیگری درهای دیگری را به روی خودشان باز خواهد کرد.

تقویم سال 1403 بک گراند دسکتاپ:

به این نوشته امتیاز دهید!