شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی شرکت اکتوورکو – فاز 3

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانی شرکت اکتوورکو در استان البرز، برای بارسوم در خرداد ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان به سیستم بایگانی ریلی تجهیز شد. پیش از این این مجموعه در ۲ فاز متفاوت، از سیستم بایگانی ریلی جهت آرشیو مدارک خود استفاده کرده بود و به دلیل کسب اطمینان از محصولات با کیفیت شرکت جهان بایگان، بار دیگر این مجموعه به گروه کارخانجات جهان بایگان اطمینان کرده و فاز سوم بایگانی ریلی را در این شرکت اجرا نمود.

فاز سوم این پروژه شامل ۱۲ بلوک ۴ متری و ۲ بلوک ثابت و درب و قفل مرکزی می باشد که در حجم قابل توجهی با بهترین مشخصات فنی بایگانی ریلی تولید و اجرا شده است. فاز اول پروژه اکتوورکو در دی ماه سال ۱۳۹۸ و فاز دوم اکتوورکو در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ اجرا شد. بخش سوم و جدید آن نیز در خرداد ماه سال جاری با همان کیفیت و مشخصات اجرا شد. این سیستم از نوع فلزی به رنگ تماماً سفید یخچالی شاینی می باشد که جلوه خاصی به محیط بایگانی می بخشد. این پروژه جهت بایگانی بیش از ۶۵۰۰ عدد زونکن A4 طراحی، تولید و اجرا شده است.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: شرکت اکتوورکو

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۰۳/۲۸

متراژ: ۱۲ بلوک متحرک ۴متری،۱ بلوک ثابت ۳ متری،۱ بلوک ثابت ۱ متری و ۲ بلوک ثابت ۲ متری،۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان البرز

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت دارویی اکتوورکو:

داستان اکتوورکو با تلاش های مرحوم دکتر مصطفی نراقی، فارغ‌التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه تهران آغاز شدکه در سال ۱۳۳۵ کار خود را در صنعت دارو شروع کردند و پس از کسب تجربه های ارزنده اقدام به تاسیس شرکت اکتوورکو در سال ۱۳۵۱ نمودند که در آن زمان فعالیت اصلی شرکت واردات دارو با هدف پوشاندن خلا ناشی از کمبود بسیاری ازاقلام دارویی در بازار ایران بود.

با آغاز جنگ تکمیلی و شرایط سخت کشور، شرکت اکتوورکو تلاش کرد تا با تامین داروهای مورد نیاز بتواند به سلامت هموطنان و نیاز کشور کمک کند.

با پایان جنگ و هم‌زمان با دوران توسعه اقتصادی کشور، اکتوورکو نیز گسترش پیدا کرد.

امروز شرکت اکتوورکو از بزرگترین تولیدکنندگان دارویی بخش خصوصی در خاورمیانه است و  افزون بر ۳۳۰ محصول دارویی را در ۱۵ حوزه درمانی به دست بیش از ۲۰۰۰ متخصص پرتلاش ایرانی تولید می‌کند. این محصولات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود.

قفسه بایگانی اکتوورکو در آپارات

 

قفسه بایگانی شرکت اکتوورکو-فاز3