شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی شرکت اکتوورکو _ فاز اول

اطلاعات پروژه:

پروژه بایگانی ریلی شرکت اکتوورکو در دو فاز و در حجم قابل توجهی توسط شرکت جهان بایگان طراحی تولید و نصب شده است که یکی از نمونه های سیستم بایگانی ریلی در تهران می باشد. پلان اختصاصی طراحی شده توسط شرکت جهان بایگان در بخش تصاویر این پست برای شما مشتریان محترم به اشتراک گذاشته شده است. این نقشه دارای یک سکشن افقی از اتاق(به طوری که اتاق از نمای بالا دیده میشود) می باشد که نشان دهنده طول و عرض محیط و همچنین نحوه چیدمان سیستم در اتاق می باشد. سکشن دوم و سوم این پلان به صورت عمودی و نشان دهنده ارتفاع محیط، عرض سیستم و تعداد طبقات سیستم می باشد. همچنین دارای پرسپکتیو(تصویر سه بعدی) از نحوه چیدمان سیستم برای درک بهتر مشتری + جدول مشخصات فنی و ظرفیت دقیق سیستم به همراه آرم و مشخصات شرکت جهان بایگان می باشد.

محل اجرا: شرکت اکتوورکو

 

تاریخ اجرا: دی ماه سال 98

متراژ: ۵ متحرک ۴۵۰ سانتی متری+ ۱ متحرک و ۱ ثابت ۲۷۰ سانتی متری+ ۳ متحرک ۱۷۰ سانتی متری به همراه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان البرز

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

همانطور که میدانید سیستم بایگانی ریلی از مدرن ترین تجهیزات اداری مورد استفاده برای بایگانی و آرشیو کردن مدارک سازمان می باشد. شرکت جهان بایگان بزرگترین تولید کننده انواع سیستم های بایگانی ریلی در سطح کشور می باشد . این شرکت دارای برترین کیفیت و بهترین مشخصات فنی قفسه بایگانی ریلی در کشور عزیزمان ایران می باشد.

استان تهران به عنوان پایتخت کشور عزیزمان، دارای مؤسسات و سازمان های کثیری می باشد. شرکت جهان بایگان، دارنده رزومه قابل توجهی از سیستم بایگانی ریلی در تهران می باشد.

برای مشاهده نمونه های دیگری از پروژه های بایگانی ریلی در تهران بر روی پروژه مورد نظر کلیک نمایید.

بایگانی مکانیزه ریلی مرکز امور نمایشی صدا و سیما

بایگانی مکانیزه ریلی بانک کشاورزی تهران – شعبه گیشا

بایگانی ریلی شرکت کروز بزرگترین کارخانه تولید قطعات خودرو در ایران

 

بایگانی ریلی در تهران