اطلاعات پروژه

  • محل اجراء : بانک کشاورزی – شعبه گیشا
  • تاریخ نصب : سال ۱۳۹۳
  • ابعاد و تعداد : ۹ قفسه متحرک ۲ متری به همراه درب و قفل مرکزی
  • موقعیت: استان تهران

در پست های قبلی به بررسی یکی از پروژه های بزرگ و خاص شرکت جهان بایگان،پروژه بایگانی ریلی بانک کشاورزی تهران پرداختیم. اما؛ پروژه های انجام شده توسط شرکت جهان بایگان برای بانک کشاورزی فقط معطوف همان پروژه نمیشود و ما افتخار همکاری های زیادی با این مجموعه محترم را داشته ایم.

از پروژه های خاص و منحصر به فرد دیگری که برای این مجموعه محترم انجام داده ایم میتوان به پروژه شعبه گیشا اشاره کرد.این پروژه ویژه نگهداری CD و DVD های این بانک طراحی شده است که بدین منظور از پلاکسی گلاس روی صفحه پانل های طبقات استفاده شده است. این سبک از سیستم بایگانی ریلی میتواند جهت نگهداری نوار VHS  و حتی ظرف های نمونه آزمایشگاهی و موارد این چنینی، توسط شرکت جهان بایگان طراحی و اجرا گردد.

در ادامه تصاویری از این پروژه به همراه امکانات و مزیت های خاص آن، برای شما عزیزان به نمایش گذاشته می شود.

پس از مشاهده تصاویر پروژه بایگانی نکانیزه ریلی بانک کشاورزی – شعبه گیشا، در ادامه به بررسی مزایای خاص این سیستم بایگانی مکانیزه ریلی که تولید اختصاصی شرکت جهان بایگان است می پردازیم.

مزایای خاص پروژه بایگانی مکانیزه ریلی بانک کشاورزی – شعبه گیشا  :

از مزیت های خاص بایگانی ریلی بانک کشاورزی در این فاز:

  1. استفاده از صفحات شیشه ای از جنس پلکسی گلاس که توسط لیزر با حداکثر دقت برش داده شده اند، جهت نگهداری CD و DVD های این بانک می باشد .
  2. استفاده از قفل مرکزی و درب دارای قفل جهت لاک نمودن کل سیستم و عدم هرگونه دسترسی به فایل های مربوطه
  3. نمای زیبای کار با بهترین متریال رنگ جهت جلوه بخشی به محیط بایگانی ( جهت گرما بخشی بیشتر به محیط بایگانی خود، این سیستم از نوع MDF نیز قابلیت طراحی دارد _ میتوانید نمونه های مشابه را در سایت مشاهده نمایید)
  4. استفاده از شماره روی قفسه ها جهت تدقیق در بایگانی
  5. استفاده از لوگوی بانک به عنوان کالای سرمایه ای آن نهاد
  6. استفاده از جاکارتی زیر شماره ها جهت قرارگیری لیبل یا نام گذاری قفسه های بایگانی ریلی توسط اپراتور سیستم

برای مشاهده کیفیت سیستم های اختصاصی شرکت تولیدی جهان بایگان به این صفحه مراجعه کنید : https://www.jahanbaygan.com/quality-of-production/

۰/۵ (۰ نظر)
[Total Count:۰Average:۰]