شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

مقایسه قفل مرکزی کابین های بایگانی ریلی

مقایسه قفل مرکزی کابین های بایگانی ریلی

پرسش های متداول این بخش

دلایلی بسیاری برای این موضوع وجود دارد که از جمله مهمترین آنها عبارتند از ؛

هزینه بالای تهیه ی این نوع از قفل های استاندارد و با کیفیت
نبود دانش تخصصی برای استفاده از این نوع از قفل ها در زیر فرمان قفسه های بایگانی

پاسخ این پرسش در ویژگی امنیت بالا این نوع از قفل های خلاصه می شود. از آنجایی که ایجاد امنیت لازم برای مجموعه بایگانی همواره می بایستی مورد توجه قرار گیرد. شرکت جهان بایگان در تمامی محصولات خود از بهترین نوع قفل های موجود برای محصولات خود بهره برده است.

مقایسه فرمان کابین های بایگانی ریلی

پرسش های متداول این بخش

از جمله علت هایی که شرکت های با برند نامعتبر اقدام به تولید این نوع از فرمان ها می کنند می توان به دو مورد مهم اشاره نمود ؛ عدم توانایی فنی و علمی برای تولید فرمان های استاندارد و کپی غیر اصولی . استفاده از این نوع فرمان های بی کیفیت موجب کاهش هزینه نهایی محصول و فروش راحت آن می گردد.
این جزء از بایگانی های ریلی دارای اهمیت بسیار بالایی است زیرا به صورت مداوم از این فرمان ها برای جابجایی کابین ها استفاده می گردد، چنانچه در هر قسمت از جمله جنس فرمان، نحوه ی عملکرد و نوع اتصالات آن استاندارد های لازم رعایت نگردد در زمان کمتر از یک سال مستهلک شده و کل سیستم بایگانی را با مشکل مواجه خواهد نمود.

مقایسه صفحه پنــل کابین های بایگانی ریلی

پرسش های متداول این بخش

چنانچه از محصولات جهان بایگان بهرمند شوید خواهید دید می توانید به سادگی بر حسب نیاز خود پنل ها را به سمت بالا و پایین تغییر ارتفاع دهید. این درحالی است که در محصولات برند های نامعتبر این کار می بایستی با حضور پشیبان فنی شرکت تولید کننده و با پرداخت هزینه صورت گیرد.
پانچ پنل ها موجب گردش هوا و عدم پوسیدگی پرونده ها می شود که طول عمر آنها را افزایش داده و به کیفیت نگهداری اسناد مهم می افزاید.
از آنجایی که صفحه پنل تولیدی شرکت جهان بایگان به صورت دو تکه می باشند،سیم بکسل به راحتی از بین دو صحفه عبور نموده و با پانچ منظم صفحات، ضمن امکان جابجایی و افزایش استحکام، ون محصول را کاهش می دهد.

مقایسه قفل های درب کابین های بایگانی ریلی

پرسش های متداول این بخش

قفل های جدید MITO به دلیل کاربری آسان و هم سطحی با بدنه سیستم بایگانی ریلی ضمن اینکه هیچ گونه مزاحمتی در هنگام کار در محوطه ی بایگانی برای کاربر ایجاد نمی کند، نسبت به قفل های قدیمی از سهولت کاربری بالایی برخوردار است.

مقایسه جاکارتی کابین های بایگانی ریلی

مقایسه میز کشویی کابین های بایگانی ریلی

مقایسه درب کابین های بایگانی ریلی

مقایسه اتصالات کابین های بایگانی ریلی

مقایسه زوار کابین های بایگانی ریلی

به این نوشته امتیاز دهید!