اطلاعات پروژه

 • محل اجراء: شرکت کی پلاس پارس (کناف ایران سابق)
 • تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۰۱/۳۰
 • ابعاد و تعداد: ۹ بلوک متحرک ۳متری،۱ بلوک ثابت ۳ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی
 • موقعیت: استان تهران
 • نوع محصول: سیستم بایگانی ریلی

قفسه بایگانی کی پلاس پارس (کناف ایران سابق) در فروردین ماه سال ۱۴۰۱ توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۹ بلوک متحرک ۳ متری، ۱ بلوک ثابت ۳ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد. این سیستم ازنوع تمام فلز مکانیکال می باشد که در رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز تولید شده است. قاب زنجیر قرمز درترکیب رنگ سفید شاینی سیستم، ترکیب زیبایی بوجود می آورد که بسیار جذاب و خیره کننده می باشد.

همانطور که می دانید تمام قطعات تولیدی شرکت جهان بایگان به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده اند. با مطالعه سلسله مقالات مشخصات فنی قفسه بایگانی ریلی متوجه تفاوت استفاده از رنگ پودری الکترو استاتیک با سایر رنگ ها خواهید شد. همچنین در این صفحه مشخصات فنی کامل سیستم مدرن متحرک ریلی به صورت تصویری و مقالات تخصصی در دسترس مشتریان عزیز قرار دارد.

در ادامه به مشاهده تصاویری از قفسه بایگانی کی پلاس پارس می پردازیم.

با ما همراه باشید.

شرکت کی پلاس:

شرکت کی پلاس (کناف ایران سابق) با ظرفیت تولید بیش از ۳۹/۰۰۰/۰۰۰ مترمربع انواع صفحات روکش دار گچی در سال، به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیستم های ساخت و ساز خشک در ایران به شمار می رود.گستره محصولات این شرکت شامل ملزومات سیستم های ساخت و ساز خشک و متعلقات آن نظیر صفحات روکش دار گچی، سازه های فولادی گالوانیزه سبک، انواع سیستم های سقف کاذب و دیگر محصولات ساختمانی با آخرین فناوری می باشد. این شرکت با تمرکز بر ارائه نوآوری های فنی و تولید محصولات با کیفیت و مطابق با قوی ترین استانداردها و با تکنولوژی آلمان، توسعه صنعت ساختمان در ایران را رهبری می کند.

 

جهان بایگان در آپارات

 

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۰Average:۰]