شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی صادراتی مکانیکال در بهداری بغداد، عراق

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی صادراتی مکانیکال در بهداری بغداد شامل ۹ بلوک متحرک به همراه ۴ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشدکه در ۲ ردیف اجرا شده است. این پروژه در زمستان سال ۱۳۹۷ توسط شرکت جهان بایگان طراحی و تولید شده و در محل بهداری بغداد نصب و مونتاژ شده است. این سیستم از نوع مکانیکال تمام فلز به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز رنگ می باشد.

شرکت جهان بایگان تولید کننده با کیفیت ترین سیستم بایگانی ریلی در ایران و خاورمیانه می باشد. از ویژگی های بارز این سیستم اجرای آن در سطح گسترده می باشد. این سیستم هیچ محدودیتی در اجرا ندارد و متناسب با ابعاد فضای شما و نیاز بایگانی شما در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و تولید می شود. همچنین سیستم بایگانی ریلی می تواند جهت بایگانی اشیا و لوازم مختلف با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

در ادامه به مشاهده تصاویر نصب شده این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: بهداری بغداد، عراق

تاریخ اجرا: زمستان 97

متراژ:  ۹ بلوک متحرک به همراه ۴ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: کشور عراق، بغداد

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

صادرات قفسه ریلی متحرک فلزی مکانیکال:

شرکت جهان بایگان، از پیشگامان عرصه تولید تجهیزات مدرن اداری و اولین تولید کننده کمد بایگانی ریلی مدرن در زمینه تجهیزات مدرن اداری در ایران می باشد. مشتری مداری، تضمین بهترین مشخصات فنی بایگانی ریلی و بهترین قیمت قفسه بایگانی ریلی همواره در دستور کار این شرکت قرار دارد.

این مجموعه با سابقه ۲۵ ساله خود، افتخار حشور در بیش از ۱۰ کشور خارجی را دارد. حضور در کشور همسایه ” عراق ” نیز یکی از این افتخارات است. پروژه بایگانی ریلی مکانیکال نصب شده در بهداری شهر بغداد، یکی از چندین پروژه های شرکت جهان بایگان می باشد که صادر شده است.

این مجموعه همواره بر آن بوده است تا با پیروی از متد های روز طراحی در جهان، قیمت های مقرون به صرفه، تضمین کیفیت در خدمات ارائه شده ، تحویل به موقع و بدون دیرکرد و جلب رضایت مشتری در تمامی مراحل اجرا، خدماتی جدید ارائه نماید.

بایگانی ریلی صادراتی مکانیکال بهداری عراق