اطلاعات پروژه

  • محل اجراء : بهداری بغداد، عراق
  • تاریخ نصب : زمستان۹۷
  • ابعاد و تعداد : ۹ بلوک متحرک به همراه ۴ دستگاه درب و قفل مرکزی
  • موقعیت: کشور عراق، بغداد

شرکت جهان بایگان به عنوان برترین تولید کننده سیستم بایگانی ریلی، در سطح بین المللی مشغول به کار است و اقدام به تولید و صادرات بایگانی ریلی مکانیکال به کشور های خاورمیانه کرده است .

همانطور که در تصاویر مشاهده میفرمایید سیستم بایگانی ریلی واقع در بهداری بغداد (عراق) به درخواست سازمان الحشد الشعبی توسط شرکت جهان بایگان که از برترین تولید کننده های سیستم بایگانی ریلی می باشد ، تولید، نصب و اجرا شده است .

قفل مرکزی استاندارد و طراحی اختصاصی آن توسط شرکت جهان بایگان، فرمان از جنس آلومینیوم ماشین کاری شده دارای رنگ الکترواستاتیک با مقاومت بالا در مقابل شکستگی، پنل های پانچ شده برای گردش هوا، جاکارتی مخصوص از جنس پلکسی گلس و … تنها بخشی از مشخصات این سیستم بایگانی ریلی مکانیکال است.

علت استفاده از بایگانی ریلی مکانیکال چیست؟

با توجه به اهمیت آرشیو کردن پرونده ها و بایگانی آن ها با اشاره به جاگیر بودن آن، استفاده از قفسه بندی ای که بتواند پاسخگوی این نیاز باشد و تمامی پرونده ها را در دل خود جای دهد و همچنین فضای کمتری را اشغال کند کاملا ضروری است .

شرکت جهان بایگان با سابقه ی قریب به ۲۵ ساله خود به عنوان تولید کننده سیستم بایگانی ریلی، بایگانی ریلی مکانیکال، بایگانی ریلی برقی، قفسه بایگانی، کمد بایگانی، قفسه بندی فلزی و سایر تجهیزات اداری و … تجهیزاتی را به شما ارائه می دهد که سرمایه ای محسوب می شود و دارای طول عمری زیاد است؛ که با بررسی مشخصات فنی شرکت جهان بایگان متوجه کیفیت محصولات این تولید کننده می شویم و شاهد صادرات و فعالیت های این شرکت در سطح بین المللی (بایگانی ریلی در عراق) هستیم .

اطلاعات بیشتر در: https://www.instagram.com/p/BVFe0FrlJjE

[Total Count:۱Average:۱]