اطلاعات پروژه

  • محل اجراء : شرکت فکور صنعت تهران
  • تاریخ نصب : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
  • متراژ : ۳۳ بلوک
  • شهر : استان تهران
  • نوع محصول : بایگانی ریلی

شرکت مهندس فکور صنعت تهران با سه دهه فعالیت درخشان و هدفمند در مسیر توسعه و تکمیل صنایع بالا دستی و پایین دستی زنجیره ارزش آهن و فولاد، نقش بسزایی را در تحقق تولید فولاد خام به میزان ۵۵ میلیون تن در افق سال ۱۴۰۴، از طریق انتقال دانش فنی و بومی سازی علوم روز دنیا ایفا نموده است.

این شرکت پس از تاسیس در سال ۱۳۷۲ با بهره گیری از دانش روز در حوزه مدیریت و ضمن بکارگیری ابزارهای تخصصی و از سویی اعتقاد راسخ به توسعه مبتنی بر تحقیق و یادگیری مستمر، به کسب تجاربی ارزنده و سوابق فاخر نائل آمده است و به این سبب پیشتازی در عرصه رقابت را در صنایع حوزه فعالیت، از آن خود نموده است.

رنگ آمیزی سیستم بایگانی ریلی به انتخاب مشتری

شرکت جهان بایگان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته است محصولاتی نوینی را طراحی و تولید نماید که در جنبه های مختلف با نمونه های داخلی و خارجی خود متمایز بوده و دارای قابلیت های فراوان فنی و مهندسی می باشند.  از جمله ی این تمایز ها می توان به سیستم هوشمند رنگ الکترواستاتیک مجموعه جهان بایگان اشاره نمود. این سیستم ضمن برخوردای از آخرین تکنولوژی روز دنیا و رعایت تمام استاندارد های بین المللی در مراحل مختلف رنگ آمیزی، قادر است قطعات بایگانی ریلی را به دلخواه مشتری رنگ نمایید و محدودیتی در این زمینه برای شرکت جهان بایگان وجود ندارد. چرا که مجموعه جهان بایگان به بهره گیری از دانش روز دنیا و متخصصان توانمند در زمینه رنگ پودری الکترواستاتیک توانایی اجرای بی نهایت رنگ متفاوت بر روی محصولات تولیدی این شرکت را دارا می باشد.

[Total Count:0Average:0]