شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی هوشمند پتروشیمی پلیمر آریا ساسول

اطلاعات پروژه:

شرکت بزرگ پلیمر آریا ساسول از اوایل سال ۱۳۷۹ در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، واقع در عسلویه کلید خورد. در سال ۱۳۹۲ پس از کناره گیری شرکت ساسول آفریقای جنوبی شرکت پارس مجدداً خریداری سهام شریک خارجی به عنوان سهام‌دار جدید در زمره ذی‌ نفعان سازمان قرار گرفت. این شرکت بزرگ پلیمر، با ظرفیت تولید عملی: ۲۶۲ هزار تن در سال پلی اتیلن متوسط و سنگین، ۸۹ درصد از تولیدات خود را در حوزه صادرات به بازارهای جهانی اختصاص داده است. این خود نشان دهنده اهمیت فوق العاده زیاد این شرکت عظیم ایرانی محسوب می شود. در همین راستا جهت تجهیز بایگانی این مرکز، از اهمیت امنیتی فوق العاده زیادی برخوردار می باشد. فلذا مسئولین بلندپایه این شرکت پتروشیمی و در راس ایشان جناب آقای مهندس حمید وفایی به سمت مدیریت عامل در نظر داشتند تا بهترین پیمانکار در این خصوص را بکار گیرند؛

محل اجرا: پتروشیمی پلیمر آریا ساسول

تاریخ نصب: 1394/08/30

متراژ: 5 بلوک

شهر: استان تهران

اجرای بزرگترین بایگانی ریلی هوشمند پتروشیمی به طول ۵ متر

تا در نهایت شرکت جهان بایگان، برجسته ترین تولید کننده حال و حاضر کشور در حوزه بایگانی الخصوص بایگانی ریلی برقی الکترونیک و هوشمند اداری بایگانی ریلی هوشمند پتروشیمی پلیمر آریا ساسول برگزیده شد. ضمن تشکر از آن مقامات محترم، بسیار خرسندیم که توانستیم در تجهیز قفسه بندی بایگانی هوشمند برقی الکترونیکال این شرکت مهم پلیمری کشور نقش کوچکی داشته باشیم.
 
شرکت جهان بایگان با ارائه طرح هایی جدید در متد هایی جهانی همواره مد نظر سازمان ها و شرکت های بزرگ بوده است که خواستار تجهیز بایگانی خود به بروزترین سیستم های حال حاضر در دنیا می باشند. این نوع از قفسه های بایگانی ریلی هوشمند علاوه بر تامین امنیت بالا برای اسناد در مراکز حساس دارای مزیت هایی بسیاری هستند. از جمله:
 
دسترسی آسان و سریع به پرونده ها
دریافت آمار و تعداد اسناد به صورت هوشمند
و بسیاری مزایای دیگر که موجب افزایش سرعت و کیفیت کار بایگانی اسناد می گردد.