اطلاعات پروژه

 • محل اجراء : شرکت عمران کلوت کرمان
 • تاریخ نصب : اردیبهشت سال ۱۳۹۹
 • ابعاد و تعداد : ۴ بلوک متحرک ۳ متری، ۱ بلوک ثابت ۳ متری، به همراه درب و قفل مرکزی
 • موقعیت: استان کرمان

بایگانی ریلی شرکت عمران کلوت کرمان از نوع سیستم بایگانی MDF می باشد که همگام با محیط این مجموعه توسط شرکت جهان بایگان طراحی و تولید شده است.از مزایای اصلی این سیستم می توان به جنس این محصول که از نوع MDF می باشد اشاره کرد.

ساختار اصلی این نوع قفسه ها همانند نمونه فلزی می باشد فقط در نمای این محصول  از ورقه های MDF استفاده می شود و همچنین درب فایل های ریلی که در نوع فلزی بصورت لولایی می باشد در نوع MDF بصورت کشویی می باشد.

 امروزه بخش بایگانی جزیی از محیط اداری قرار گرفته که جهت دکوراتیو کردن و همگام سازی ظاهری قفسه های بایگانی با محیط اداری از نوع بایگانی ریلی (MDF) استفاده می شود که باعث گرمی دادن به فضای محیط اداری می شود و محیطی کاملا یکدست از نظر دکوراسیون ایجاد میکند. که شرکت جهان بایگان این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم نموده تا امکان سفارش سیستم، کاملا منطبق با طرح چوبی دکوراسیون خود را داشته باشند.

برای مشاهده نمونه های دیگر این سیستم به بخش پروژه ها مراجعه کنید.

 

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

  ۵/۵ (۱ نظر)
  [Total Count:۰Average:۰]