شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی شرکت عمران کلوت کرمان

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی شرکت عمران کلوت کرمان از نوع سیستم بایگانی MDF می باشد که همگام با محیط این مجموعه توسط شرکت جهان بایگان طراحی و تولید شده است.از مزایای اصلی این سیستم می توان به جنس این محصول که از نوع MDF می باشد اشاره کرد.

ساختار اصلی این نوع قفسه ها همانند نمونه فلزی می باشد فقط در نمای این محصول  از ورقه های MDF استفاده می شود و همچنین درب فایل های ریلی که در نوع فلزی بصورت لولایی می باشد در نوع MDF بصورت کشویی می باشد.

 امروزه بخش بایگانی جزیی از محیط اداری قرار گرفته که جهت دکوراتیو کردن و همگام سازی ظاهری قفسه های بایگانی با محیط اداری از نوع بایگانی ریلی (MDF) استفاده می شود که باعث گرمی دادن به فضای محیط اداری می شود و محیطی کاملا یکدست از نظر دکوراسیون ایجاد میکند. که شرکت جهان بایگان این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم نموده تا امکان سفارش سیستم، کاملا منطبق با طرح چوبی دکوراسیون خود را داشته باشند.

برای مشاهده نمونه های دیگر این سیستم به بخش پروژه ها مراجعه کنید.

محل اجرا: شرکت عمران کلوت کرمان

تاریخ اجرا: اردیبهشت سال ۱۳۹۹

متراژ:  ۴ بلوک متحرک ۳ متری، ۱ بلوک ثابت ۳ متری، به همراه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان کرمان

شرکت عمران کلوت:

شرکت عمران کلوت جنوب در سال 1388 با شماره ثبت 342175 و شناسه ملی 10103929309 در استان تهران به ثبت رسید. اعضای شرکت با امید به خداوند منان و تجربه جهادی فعالیت خود را در زمینه های صنعت و معدن، کاوشهای زمینی و راهسازی و ابنیه آغاز و در راستای اصل ارتقای موقعیت خود فعالیتهای معدنی را با اهمیت ویژه ای دنبال کردند.

این شرکت در سال 1392 موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت پیمانکاری پایه یک کاوشهای زمینی گردید و با استفاده از برتری در برنامه ریزی، مدیریت پروژه و سیستمها از رویکردی با هدایت مهندسی بهره برده واطمینان فنی و عملیاتی را ارتقا بخشیده است.

بایگانی ریلی شرکت عمران کلوت