شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمد بایگانی ریلی فولاد زرند ایرانیان

اطلاعات پروژه:

کمد بایگانی ریلی فولاد زرند ایرانیان در سال ۱۳۹۶ توسط شرکت تولیدی جهان بایگان طراحی، تولید و اجرا شد. این پروژه در یک ردیف شامل ۱۱ بلوک متحرک است که در دو طرف دارای ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد. این سیستم از نوع مکانیکال تمام فلز به رنگ سفید با قاب زنجیر آبی رنگ می باشد.

از ویژگی های بارز کمد بایگانی ریلی فولاد زرند ایرانیان امکان جابجایی آن در هر زمانی که شما بخواهید می باشد. این مجموعه در سال گذشته سیستم های خود را از طبقه ای به طبقه ی دیگر منتقل نمود. این کار توسط تیم حرفه ای و متخصص شرکت جهان بایگان در سریعترین زمان ممکن صورت گرفت. همچنین امکان افزودن به سیستم های موجود از دیگر ویژگی های این سیستم می باشد.

استفاده حداکثری از فضای شما جهت بایگانی و ایجاد ظرفیت بالا با بهترین مشخصات فنی قفسه بایگانی ریلی از مزایای سیستم های شرکت جهان بایگان می باشد.

در ادامه به مشاهده تصاویر این پروژه پس از نصب می پردازیم. با ما همراه باشید.

محل اجرا: فولاد زرند ایرانیان

تاریخ اجرا: سال ۱۳۹۶

متراژ:  ۱۱ بلوک متحرک ۴ متری و ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان کرمان

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت فولاد زرند ایرانیان:

شرکت فولاد زرند ایرانیان (سهامی خاص) در تاریخ ۲۸ ام آبان ماه ۱۳۸۷ با سرمایه گذاری شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) تأسیس و تحت شماره ۳۳۳۲۶۵ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است

مرکز اصلی شرکت در تهران و پروژه ها و کارخانجات در شهرستان زرند ، استان کرمان واقع شده است.

این شرکت شامل  معادن جلال آباد، خمرود و کارخانه های تولید گندله و کنسانتره، کک سازی و فولادسازی بوده و  محصول نهایی این شرکت فولاد است.

شرکت فولاد زرند ایرانیان در مسیر خود به این اهداف استراتژیک می اندیشد:

  • تولید و رشد اقتصادی پایدار
  • خلق ارزش و سودآوری پایدار
  • رضایت پایدار ذی نفعان

قیمت کمد بایگانی ریلی

کمد بایگانی ریلی فولاد زرند کرمان