شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی اتحاد موتور

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی اتحاد موتور، واقع در استان تهران، در بهمن ماه سال ۱۴۰۱ توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۹ بلوک متحرک ۳  متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح به صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است. این پروژه با اشغال ۹۰درصد از فضای اتاق بیشترین بهره وری را از اتاق بایگانی ایجاد کرده و ظرفیتی بالغ بر ۳۹۰۰ عدد زونکن A4 به ضخامت ۷/۵ سانتی متر در ابعاد ماکسیمم ۳۲*۲۹ سانتی متر را فراهم آورده است.

قفسه ریلی اتحاد موتور از نوع سیستم قفسه بایگانی ریلی به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز رنگ می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

سیستم بایگانی ریلی با افزایش بهره وری سبب مدیریت بهینه فضا شده و در استفاده از فضا صرفه جویی می شود. با استفاده از این سیستم میتوانید تا ۹۰درصد از اتاق خود را تجهیز کنید و کل ظرفیت مورد نیاز خود را تامین کنید. در این صورت دیگر نیاز به اتاق جدید و فضای جدید جهت بایگانی ندارید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: شرکت صنعتی اتحاد موتور

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۱۱/۱۹

متراژ: ۹ بلوک متحرک ۳متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

گروه صنعتی اتحاد موتور:

شرکت اتحاد موتور یکی از شرکتهای پیشتاز در زمینه تولید و خدمات پشتیبانی قطعات متنوع خودرو برای شرکتهای خودروساز بزرگ داخلی است که از سال ۱۳۶۹ فعالیت خود را در این زمینه با تولید موتور بخاری و برف پاک کن و نیز مجموعه کامل بخاری اتومبیل پیکان آغاز نمود و با تمام توان به روند رشد و توسعه خود ادامه داد. هم اکنون این شرکت با بکارگیری حدود ۱۴۰۰ نفر نیروی انسانی شاغل در واحدهای مختلفی مانند طراحی و توسعه، پشتیبانی فنی ، خدمات پس از فروش و سایر واحدها و استفاده ازتجهیزات مدرن در فرآیندهای مختلف تولیدی و آزمایشگاهی، همچنان به سیر صعودی پیشرفت خود ادامه می دهد و در حال پیاده سازی پروژه های جدید در جهت توسعه کمی و کیفی و تنوع بیشتر محصولات خود میباشد و توانائی خویش را در این زمینه با صادرات محصولات خود به بازارهای اروپائی نیز به اثبات رسانده است. همچنین این شرکت دارای چندین گواهینامه از شرکتهای بزرگ اروپائی در زمینه تولید قطعات خودرو و گواهینامه ها و تائیدیه های کیفی مختلف از سازمانهای معتبر جهانی و نیز سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است.

جهان بایگان در آپارات