اطلاعات پروژه

  • محل اجراء : شرکت غرب استیل
  • تاریخ نصب : ۱۳۹۷/۰۲/۲۸
  • متراژ : ۶ متـــر
  • شهر : استان تهران

غرب استیل از سال ۱۳۶۱ با تولید ظروف استیل فعالیت خود را آغاز نمود و از سال ۱۳۷۵ با پیوستن به جرگه تولیدکنندگان قطعات بدنه خودرو از جمله پژو پارس، ۴۰۵، ROA و L90 بعنوان بازوئی توانمند با ایجاد زمینه اشتغال قریب به ۱۸۰۰ نفر نیرو و تجهیز و تامین ماشین آلات لازم در حدود ۱۰۰.۰۰۰ متر مربع فضای تولیدی از ۲۷۰.۰۰۰ متر مربع در ۳ سایت تولیدی، در کنار گروه صنعتی ایران خودرو، ساپکو، رنوپارس ، پارس خودرو، سایپا، سازه گستر، زامیاد فعالیت می نماید.
این گروه صنعتی با بیش از ۳۰ سال تجربه با اتکا به آموزش، تحصیل مهارت، تاسیس یک مجتمع دانشگاهی جامع علمی کاربردی و همچنین ایجاد ارتباط با مجموعه های صنعتی کشورهای پیشرفته، در این حوزه پیشرفت چشمگیری داشته است.

بایگانی ریلی برقی مدرن ترین سیستم بایگانی اسناد

مهندسان جهان بایگان همواره سیستم های بایگانی ریلی این شرکت را با توجه به تکنولوژی های روز دنیا به روز و کارآمدتر می نمایند. سری بایگانی ریلی برقی از جمله مهمترین انواع بایگانی ریلی تولیده شده توسط این شرکت می باشد. این محصول با تکیه بر دانش فنی بومی و بر مبنای کار با نیروی الکترونیکی تولید شده است. جایگزین نمودن نیروی الکترونیکی به جای نیروی مکانیکال ضمن افزایش سرعت پاسخگویی به در خواست های مختلف در بخش بایگانی اسناد، میزان بهره وری نیروی انسانی در این بخش را نیز بهبود می بخشد. بهرمندی از توان برق اضطراری این سیستم را قادر می سازد تا در هنگان قطعی برق نیز در اختیار مجموعه مورد نظر باشد. تولید شدن تمام موارد مربوط به بایگانی ریلی برقی توسط مجموعه جهان بایگان این شرکت را قادر می سازد تا از محصولات خود در هر زمان و مکانی پشتیبانی فنی لازم را به عمل آورد.