شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی ریلی بیمارستان محب مهر تهران

اطلاعات پروژه:

با توجه به اهمیت پرونده و مدارک پزشکی بیماران در هر بیمارستان، باید در حفظ و نگهداری آن ها کوشا باشیم و از قفسه های بایگانی ریلی مناسبی بدین منظور استفاده کنیم.

شرکت تولیدی جهان بایگان با توجه به جایگاه خود به عنوان بزرگ ترین تولید کننده فایل های ریلی در کشور با سابقه قریب به ۲۵ سال تولید تجهیزات اداری تاکنون پروژه های موفق و منحصر به فردی را در متراژ های بالا در خصوص بایگانی بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور اجرا نموده است.

پروژه قفسه بایگانی ریلی بیمارستان محب مهر تهران یکی از این پروژه هاست که با درخواست بخش بایگانی این بیمارستان، در سال گذشته، توسط شرکت جهان بایگان تولید، نصب و اجرا شده است. این پروژه در ۲ ردیف شامل یونیت های ۵ متری می باشد و ۹۹۲۵۰ عدد پوشه مدارک پزشکی ظرفیت دارد.

محل اجرا: بیمارستان محب مهر

تاریخ اجرا: آذر 99

ابعاد و تعداد : ۷بلوک متحرک ۵ متری و ۱ بلوک ثابت ۵ متری به همراه ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

قفسه های بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان در بیمارستان ها:

شرکت جهان بایگان به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات اداری در سطح کشور با مراکز اداری و درمانی بسیاری همکاری داشته است.

از میان آن ها میتوانیم به بایگانی ریلی بیمارستان ولی عصر (عج) فسا، بایگانی ریلی بیمارستان مهرگان کرمان، بایگانی ریلی بیمارستان طبی کودکان تهران، قفسه بایگانی ریلی بیمارستان محب مهر تهران و … اشاره کنیم که در ادامه به بررسی تعداد بیشتری از این پروژه ها خواهیم پرداخت.

با بررسی و مشاهده این پروژه ها به ضرورت وجود کمد های بایگانی در مراکز اداری، تجاری، درمانی و … پی میبریم که شرکت جهان بایگان بزرگترین و برترین تولید کننده از نظر کیفیت فایل های ریلی در سطح کشور می باشد.

بایگانی ریلی بیمارستان محب مهر تهران