شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی ریلی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانی ریلی دانشگاه/ دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از سال ۶۵ تاسیس و با پذیرش دانشجو در چند رشته پزشکی کار خود را آغاز نمود و توانست با گذر زمان و افزایش رشته های مختلف پزشکی زمینه فعالیت خود را گسترش دهد. هم اکنون این دانشگاه به عنوان یکی از بزرگ ترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور شناخته می شود. پیشرف و روند روبه جلو در هر مجموعه ای نیازمند ایجاد زیرساخت هایی مناسب است.  از سویی گسترش و افزایش زیر مجموعه ها در هر سازمانی موارد مربوط به بایگانی اسناد را نیز در آن مجموعه افزایش می دهد. این افزایش از یک سو نیاز به گسترش فضا برای بایگانی اسناد و از سوی دیگر وجود ابزار های بایگانی جدید برای پاسخگویی سریع تر در زمینه ی بایگانی اسناد را می طلبد.

محل اجرا: دانشگاه علوم پزشکی

تاریخ نصب: 1396/11/30

متراژ: 290*82*220

شهر: استان سیستان و بلوچستان – زاهدان

نوع محصول: بایگانی ریلی 

افزایش ظرفیت بایگانی اسناد با قفسه بایگانی ریلی دانشگاه :

همانگونه که بیان شد نیاز به ابزاری که بتواند ضمن افزایش ظرفیت بایگانی اسناد سرعت دسرسی به اسناد را نیز افزایش دهد امروزه بیش از پیش احساس می شود. در همین راستا شرکت های مختلفی اقدام به طراحی و اجرای پروژه های گوناگونی نموده اند. اما از بهترین و مفید ترین تجهیزات اداری که امروزه اکثر سازمان ها و ادارت بزرگ از آن بهره می برند عبارت است از قفسه بایگانی ریلی دانشگاه. بایگانی ریلی قادر است ضمن افزایش ۱۰۰ درصدی ظرفیت بایگانی اسناد، با ایجاد سهولت در دسترسی به اسناد بایگانی شده سرعت پاسخگویی به نیاز های بایگانی اسناد را افزایش دهد. این ویژگی در کنار بسیاری از مزایای این نوع از بایگانی ریلی امروزه بسیاری از سازمان ها را علاقه مند به استفاده از آن ها نموده است.

شرکت جهان بایگان اولین و برترین تولید کننده این محصول، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. این مجموعه افتخاری همکاری با اکثر موسسات دولتی و خصوصی را در اقصی نقاط کشور داشته اشت.

جهت مشاهده نمونه پروژه های انجام شده در شهر های مختلف به بخش پروژه ها مراجعه کنید.

با تشکر از همراهی شما