شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی فولاد سفید دشت

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی فولاد سفید دشت توسط شرکت جهان بایگان در سال ۱۳۹۶ تجهیز شد.اما ابتدا بیایید درباره این مجموعه بیشتر بدانیم.

شرکت فولاد سفید دشت چهار محال وبختیاری یکی از طرح‌های هشت گانه فولاد این استان است که در ۳۵ کیلومتری جاده شهرکرد به بروجن قرار دارد. عملیات اجرایی آن در تیرماه ۱۳۸۶ در زمینی به مساحت ۲۵۰هکتار آغاز گردید.  میزان پیشرفت واحد احیای مستقیم و انباشت و برداشت تا پایان بهمن ماه ۹۳ به میزان ۸۵% ، واحد ذوب و ریخته گری ۴۰% و پیشرفت کل ۵۸% می باشد.
هم اکنون (در زمان احداث) روزانه بطور میانگین حدود ۲۵۰ الی ۳۰۰ نفر از نیروهای کار خود را از جوانان جویای کار در استان چهارمحال و بختیاری تامین می نماید. پیش بینی می شود با بهره برداری از شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری زمینه اشتغال ۸۰۰نفر بطور مستقیم و ۸۰۰۰نفر بصورت غیر مستقیم فراهم خواهد شود که بخشی از معضل بیکاری جوانان استان بر طرف خواهد شد.

محل اجرا: شرکت فولاد سفید دشت

تاریخ نصب: 1396/01/19

متراژ: 250*62*320

شهر: استان چهار محال و بختیاری

نوع محصول: بایگانی ریلی

امنیت بالای بایگانی ریلی فولاد سفید دشت

شرکت های بزرگ صنعتی همواره در حفاظت از اطلاعات و آمار مهم خود نهایت دقت لازم را به کار می گیرند چرا که این موضوع رابطه ی مستقیمی با میران موفقیت این شرکت ها در رقابت برای فروش محصول را دارد. از این رو شرکت فولاد سفید دشت در راستای بهبود بهره وری بخش بایگانی اسناد و افزایش حجم بایگانی در فضای قبلی این قسمت نسبت به تهیه و راه اندازی بایگانی ریلی در مجموعه ی خود نمود است.از جمله مزایای این نوع از بایگانی ریلی عبارت است از ؛ افزایش حجم بایگنی اسناد تا ۸۰ درصد بدون نیاز به گسترش فضا، امکان دسترسی آسان اسناد، بهبود انسجام و نظم مجموعه بایگانی اسناد، افزایش بهره وری پرسنل اداره، افزایش امنیت اسناد بایگانی شده و بسیاری از مزایای دیگر که استفاده از این نوع سیستم ها برای مراکز و سازمان ها به ارمغان می آورد.