شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی توسعه صنایع و صادرات فارس – منطقه ویژه اقتصادی شیراز

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی توسعه صنایع و صادرات فارس – منطقه ویژه اقتصادی شیراز، در بهمن ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۵ بلوک متحرک ۳  متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح به صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است. طراحی این سیستم به صورت ۲ کاربره بوده است. به این صورت که ۲ بلوک از این سیستم به جهت بایگانی پوشه آویز و ۳ بلوک از آن جهت بایگانی زونکن طراحی شده است. امکان جابجایی طبقات برای مشتریانی که بعلت تفاوت در ارتفاع پوشه دانها نیاز به این مهم دارند توسط پرسنل نصب و راه اندازی این مجموعه انجام می پذیرد. در این پروژه نیر به درخواست مشتری، طبقات سیستم قفسه ریلی توسعه صنابع و صادرات فارس جهت جایگیری تمامی لوازم و مدارک در قفسه ها طبق نیاز مشتری جابجا شده است.

قفسه ریلی توسعه صنایع و صادرات فارس از نوع قفسه متحرک ریلی فلزی مکانیکال به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز رنگ می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: شرکت توسعه صنایع و صادرات فارس

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۱۱/۳۰

متراژ: ۵ بلوک متحرک ۳متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان فارس – شیراز

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

منطقه ویژه اقتصادی شیراز:

منطقه ویژه اقتصادی شیراز با ارتفاع ۱۴۶۰ مترا ز سطح دریا در جنوب شرقی این شهر در جاده شیراز – فسا، کیلومتر ۴جاده انحرافی نیروگاه سیکل ترکیبی واقع شده است. منطقه ویژه اقتصادی شیراز زیر نظر مرکز امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ) تحت نظارت مستقیم ریاست جمهوری (در ۱۳۰۰ هکتار از اراضی دشت قره باغ که از شمال به مستثنیات پلاک۲۱۹۰ ، از مشرق به جاده اصلی نیروگاه و زه کش آب، از جنوب به اراضی پلاک ۲۱۸۷ )سنجاقک( و اراضی پلاک ۲۱۸۸ اساملو و از غرب به پلاک ۲۲۰۰)محمودآباد) محصور شده است.

جهان بایگان در آپارات