شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی بانک ملی ارومیه

اطلاعات پروژه بایگانی ریلی بانک ملی:

اکنون ۸۹ سال است که از تأسیس بانک ملی ایران می ‏گذرد . در حال حاضر بیش از ۳۳۲۸ شعبه فعال در داخل ، ۱۴ شعبه فعال و ۴ سابسیدری در خارج کشور و ۱۸۰ باجه مشغول بکارند که باعث شده این بانک یکی از قوی‏ترین مؤسسات مالی چه در ایران حتی در دنیا باشد. این حجم از گستره و فعالیت  باعث شده است این بانک نیازمند به استفاده از ابزارآلات روز دنیا در قسمت های مختلف باشد.

بانک ملی ارومیه نیز  که به عنوان نمایندگی این مجموعه در کلان شهر ارومیه مشغول به کار می باشد با توجه گسترش و افزایش مشتریان برآن شده است تا برای پاسخگویی به حجم انبوه بایگانی اسناد خود به استفاده از بایگانی ریلی که مدرن ترین شکل بایگانی اسناد در حال حاضر می باشد اقدام نماید.

 

محل اجرا: بانک ملی

تاریخ اجرا: 1397/02/09

متراژ: 230*62*400

موقعیت: استان آذربایجان غربی

نوع محصول: بایگانی ریلی

استفاده از بایگانی ریلی در بانک ملی 

بانک ها از جمله مهمترین مراکز هر کلان شهری می باشند. این مراکز همسو با رشد و توسعه شهر ها نسبت به توسعه مراکز خود در نقاط مختلف اقدام می کنند. و یا شعبات قبلی خود در قسمت های مهم کلان شهر ها را گسترش می دهند. اما با توجه به وجود محدودیت هایی در برخی گسترش ها، همواره نیاز به استفاده از بهترین ابزار برای جبران کمبود فضا احساس می گردد. امروزه و با توسعه ی شهر ها و به موازات آن افزایش مشتریان بانک ها، نیاز این مراکز به فضای بایگانی اسناد نیز بیش از پیش احساس می گردد. این احساس نیاز از یک سو و عدم امکان گسترش فضا از سوی دیگر نیازمند استفاده ازسیستم بایگانی ریلی بانک در بانک ها می شود. وسیله ای که ضمن عدم نیاز به گسترش فضا میزان حجم بایگانی اسناد را نیز تا دو برابر افزایش می دهد.

از مزایای دیگر این سیستم میتوان به تحمل وزن بالای این سیستم اشاره کرد که گاهی تا چندین تن را توسط نوع برقی خود جابجا میکند.

امکان جایجایی از فضایی به فضای دیگر، و یا افزودن به تعداد قفسه های موجود و افزایش ظرفیت از دیگر مزایای این سیستم می باشد.

جهان بایگان در آپارات