اطلاعات پروژه

  • محل اجراء : بانک ملی ارومیه
  • تاریخ نصب : ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
  • متراژ : ۴۰۰*۶۲*۲۳۰
  • شهر : استان آذربایجان غربی
  • نوع محصول : بایگانی ریلی

اکنون ۸۹ سال است که از تأسیس بانک ملی ایران می ‏گذرد . در حال حاضر بیش از ۳۳۲۸ شعبه فعال در داخل ، ۱۴ شعبه فعال و ۴ سابسیدری در خارج کشور و ۱۸۰ باجه مشغول بکارند که باعث شده این بانک یکی از قوی‏ترین مؤسسات مالی چه در ایران حتی در دنیا باشد. این حجم از گستره و فعالیت  باعث شده است این بانک نیازمند به استفاده از ابزارآلات روز دنیا در قسمت های مختلف باشد.

بانک ملی ارومیه نیز  که به عنوان نمایندگی این مجموعه در کلان شهر ارومیه مشغول به کار می باشد با توجه گسترش و افزایش مشتریان برآن شده است تا برای پاسخگویی به حجم انبوه بایگانی اسناد خود به استفاده از بایگانی ریلی که مدرن ترین شکل بایگانی اسناد در حال حاضر می باشد اقدام نماید.

استفاده از بایگانی ریلی در بانک ها

بانک ها از جمله مهمترین مراکزی می باشند که همسو با رشد و توسعه شهر ها نسبت به توسعه مراکز خود در نقاط مختلف اقدام و یا شعبات قبلی خود در قسمت های مهم کلان شهر ها را گسترش می دهند. اما با توجه به وجود محدودیت هایی در برخی گسترش ها، همواره نیاز به استفاده از بهترین ابزار برای جبران کمبود فضا احساس می گردد. امروزه و با توسعه ی شهر ها و به موازات آن افزایش مشتریان بانک ها، نیاز این مراکز به فضای بایگانی اسناد نیز بیش از پیش احساس می گردد. این احساس نیاز از یک سو و عدم امکان گسترش فضا از سوی دیگر نیازمند استفاده از بایگانی ریلی می شود. وسیله ای که ضمن عد نیاز به گسترش فضا میزان حجم بایگانی اسناد را نیز تا دو برابر افزایش می دهد.