شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی بایگانی اورند پیشرو – فاز 3

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی بایگانی اورند پیشرو – فاز سوم، در دی ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل۴ بلوک متحرک ۱ متری، ۱ بلوک ثابت ۱ متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح به صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است. این پروژه بزرگ شامل چندین فاز می باشد که اکنون فاز سوم آن انجام شده و به اتمام رسیده است. با تکمیل فاز های بعدی، تصاویر مربوطه در سایت بارگذاری خواهد شد.با ما همراه باشید.

قفسه ریلی بایگانی اورند پیشرو از نوع مکانیکال فلزی به رنگ تماماً سفید (همانند دیگر فاز های اجرا شده) می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

جهت مشاهده فاز اول بایگانی ریلی اورند پیشرو کلیک کنید.

جهت مشاهده فاز دوم قفسه ریلی اورند پیشرو کلیک کنید.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام درمورد این سیستم به صفحه ارتباط با ما مراجعه کرده و با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

منتظر فاز های بعدی این پروژه عظیم باشید.

محل اجرا: شرکت اورند پیشرو – اتاق شماره ۷

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۱۰/۱۰

متراژ: ۴ بلوک متحرک ۱ متری،۱ بلوک ثابت ۱ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت اورند پیشرو:

پس از تاسیس در سال ۱۳۷۶ ، اورند پیشرو همواره در مسیر گسترش دانش ، مهارتها و تخصص فنی، مطابق با پیشرفت های روز دنیا و در جهت بهبود ایمنی ، سلامت و رفاه جامعه و مشتریان نهائی خود گام برداشته و با بکارگیری توانایی های خود در تحقیقات و نوآوری و با استفاده از تکنولوژی های نوین ، نسبت به تولید قطعات متنوع خودرو اقدام نموده است.

در حال حاضر، اورند پیشرو با دارا بودن افزون بر هزار پرسنل وهم چنین تکنولوژی تولید لوله های پلیمری تک لایه ، سه لایه و پنج لایه، باک پلیمری تک لایه و شش لایه، قطعات مختلف تزریقی، نوارهای آببندی خودروها و نیز خطوط مجهز مونتاژی در سایت های مختلف تولیدی، به عنوان بزرگترین طراح و تولید کننده مسیر کامل نگهداری و انتقال سوخت خودروهای سواری در داخل کشور فعال بوده و در همین این راستا، با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی خود دارای صادرات به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی می باشد .

اورند پیشرو با هدف هدیه آسمان آبی به همه ایرانیان، همواره طراحی و تولید محصولات سبز و دوستدار محیط زیست را سرلوحه اقدامات قرار داده و در این مسیر، مطابق با آخرین پیشرفت های علمی دنیا و منطبق بر استانداردهای ایمنی و زیست محیطی روز جهان، پروژه های نوآورانه ای از جمله طراحی و تولید قطعات سیستم سوخت رسانی خودروهای تولیدی در کشور منطبق با استاندارد های یورو۴ و با قابلیت ارتقا تا سطح یورو۶ ، جایگزینی قطعات لاستیکی با قطعات قابل بازیافت و سبک تر پلاستیکی در سیستم تخلیه بخارات و نوارهای آببندی خودرو، طراحی و تولید باک پلیمری خودروها و بسیاری موارد دیگر اقدام نموده است و با توجه به نگاه ویژه به امر نوآوری و کیفیت محصولات و خدمات، همواره به عنوان یک شریک مطمئن برای خودرو سازان مطرح بوده است.