شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی شهرداری گرمسار

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی شهرداری گرمسار در استان سمنان، در آبان ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد.این پروژه شامل ۴ بلوک ۲ متری می باشد که در امتداد فاز قبلی پروژه برای این مجموعه محترم اجرا شد. شهرداری گرمسار قبل از این هم افتخار همکاری را به مجموعه جهان بایگان داده است و اکنون با افزودن به سیستم های موجود، به ظرفیت بایگانی خود افزوده است.این سومین پروژه (فاز ۳) می باشد و مشتری بعد از دو بار اطمینان، مجدد به ما اطمینان داشته و این پروژه اجرا شده است.

بایگانی ریلی شهرداری گرمسار از نوع قفسه ریلی فلزی مکانیکال به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز رنگ می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام درمورد این سیستم به صفحه سوالات متداول  مراجعه کنید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: شهرداری گرمسار

تاریخ اجرا: آبان ۱۴۰۱

متراژ: آبان ۱۴۰۱

موقعیت: استان سمنان

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شهرداری گرمسار:

شهرداری معمولاً به بخشی شهری از تقسیمات کشوری گفته می‌شود که به صورت یک ابرشرکت با قدرت خودگردان یا در حیطه قضایی اداره می‌شود. همچنین اصطلاح شهرداری به معنی بدنه حاکم در یک شهرداری نیز گفته می‌شود. در ایران بدلیل ساختار پیچیده شهرداری بخصوص در مورد پرونده های ساختمانی تنها یک سامانه برای مشاوره به پرونده های شهرداری به اسم الو شهرداری وجود دارد. در هر شهر یک شهرداری ویژه انجام امور مربوطه وجود دارد که به همان محدوده رسیدگی می کند.

 

جهان بایگان در آپارات