شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

با توجه به کارکرد سیستم بایگانی ریلی که جهت افزایش ۷۰ درصدی ظرفیت بایگانی طراحی شده اند، این سیستم ها مناسب ادارات و سازمان هایی هستند که از حجم بالای مدارک و اسناد بایگانی برخوردار هستند. بنابراین این نوع از قفسه های بایگانی بیشتر استفاده اداری دارند تا استفاده شخصی
قفسه های بایگانی ریلی، در اصل میزان ظرفیت بایگانی شما در همان فضا را افزایش میدهد. چیزی حدود ۷۰% بیشتر نسبت به قبل میتوانید بایگانی پرونده و اسناد و مدارک انجام دهید. کارشناسان این مجموعه با هماهنگی شما کروکی محل را تهیه و بهترین پیشنهاد را خدمت شما ارائه میدهند.
در این نوع از قفسه بندی بایگانی ریلی امکان غیرقابل دید کردن پرونده با گذاشتن درب به راحتی قابل اجرا می باشد. در ضمن تمامی درب ها دارای قفل طرح میتو ترکیه بوده که تولید اختصاصی شرکت جهان بایگان می باشد که علاوه بر پنهان کردن اسناد از دید افراد، دسترسی افراد غیرمجاز را به داخل سیستم مسدود می کند.
ابعاد قفسه ها با توجه به کروکی محل بایگانی و نیاز شما طراحی می شود که قابل تغییر است؛سپس در خط تولید قرار می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد مشخصات فنی بایگانی ریلی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.
نصب و جابجایی و هر نوع تعمیرات الزاماً میبایست توسط متخصص این شرکت انجام شود تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود. معمولاً در محیط های بسیار کوچک کارایی ندارد.
بله؛ بیش از ۲۵ سال است که پروژه های متنوعی در شمال و جنوب کشور که دارای بیشترین رطوبت می باشند،طراحی تولید و استفاده شده است؛ از جمله پروژه بزرگ شهرداری بندر انزلی
بایگانی های ریلی الزام به نگهداری کاعذ یا مدارک کاغذی نیست ممکن است کالا های انبار ها، اجناس فروشگاه های زنجیره ای، و مشاغل مختلف کارخانه جات مورد استفاده برای نگهداری کالا و اجناس دیگری مورد استفاده قرار بگیرد. لذا مزیت استفاده آن حجم کم و متحرک بودن آنها می باشد که در فضای کم بتوانید بیشترین بهره گیری را داشته باشید
قفسه های ریلی در نوع ام دی اف و فلزی هر دو قابل انجام هستند و تنها مزیت آن ها نسبت به یکدیگر پاسخ به نیاز مشتری با سلایق متفاوت می باشد.
برای همه دفاتر و مراکز اعم از خصوصی یا دولتی، امکان نصب و تولید براساس ظرفیت میباشد، بنابر ظرفیت مورد نیاز شما و فضایی که جهت بایگانی در اختیار دارید، این طراحی صورت می گیرد.
تغییر ظاهری در خصوص قفسه ریلی MDF کاملاً به دلخواه شما انجام خواهد شد اما در خصوص نوع فلزی مکانیکال تنها رنگ قاب زنجیر قابل تغییر می باشد. همچنین امکان نصب لوگوی اختصاصی جهت شخصی سازی میسر است.
سیستم قفسه بندی بایگانی ریلی دارای چندین نوع امنیت میباشد، ۱. قفل درب ها، این نوع قفل که در زمره تولیدات شرکت جهان بایگان از نوع قفل عمودی میتو Mito طرح شرکت TAB کانادا میباشد، اولین خط امنیتی است و دسترس به مدارک را برای غیرمحدود میسازد. ۲. قفل مرکزی، این مجموعه باعث Lock شدن کل سیستم شده و هیچ نوع جرکتی انجام نمیشود و تنها با کلید مخصوص میتوان unlock نمود. در اصل پس از Lock شدن خط دوم امنیتی دیگر هیچ نوع دسترسی به هیچ بخشی فراهم نمیباشد. شایان ذکر است سیستم های بایگانی ریلی برقی و هوشمند از امنیت های ویژه تری برخوردار هستند که در بخش مربوط به آنها در صفحه محصولات توضیحات جامع تری داده شده است.
بله، برخلاف نمونه های موجود در بازار، این نوع از قفسه بندی باتوجه به کروکی و میزان فضای شما تولید و نصب میگردد و از قبل پیش تولید نشده اند. کارشناسان ما بهترین پیشنهاد را بر اساس فضای شما طراحی و بخش تولید بهترین آنرا اجرایی میکند. در خصوص جنس سیستم بایگانی ریلی نیز پیشنهاد میکنم بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی را مشاهده بفرمائید.
سیستم قفسه بندی بایگانی ریلی عمدتا در مقیاس انبوه کارایی دارد، و معمولاً برای مجموعه هایی با اسناد ۱.۰۰۰ کتاب، پرونده و … به بالا استفاده می شود. هرچند مصارف شخصی در خصوص کتابخانه آیت الله بروجردی و یا کتابخانه مربوط به آیت الله جوادی آملی نیز توسط این مجموعه تولید و اجرا گردیده است.
اساس سیستم بایگانی ریلی بر افزایش ظرفیت آرشیو شما در همان فضای قبلی است، لذا ملاک اصلی کمتر اشغال کردن فضا نیست، بلکه استفاده بهینه و بیشتر از فضا می باشد. در خصوص ارتفاع تا جایی که محیط بایگانی شما اجازه دهد این سیستم قابلیت افزایش ارتفاع را دارد و چون بنا بر نیاز شما طراحی و تولید میشود، مانند نمونه های از پیش تولید شده در بازار نمی باشد. این سیستم تا ۷۰% ظرفیت بایگانی شما را افزایش میدهد که اصول آن بر پایه حذف راهروهایی که برای بلوکهای ثابت نیاز است، اما این سیستم با تنها یک راهرو میتواند بیش از ۷۰% ظرفیت شما را افزایش دهد.
در خصوص رطوبت و زنگ زدگی و یا آتش سوزی و گرد و غبار باید خدمتتون عرض کنم که، اصولا سیستم قفسه بندی بایگانی ریلی indoor هست و مخصوص محیط outdoor و بیرونی تعبیه نشده است. اما از آنجایی که رطوبت و یا گرد و خاک داخل محیط سربسته نیز تا حدی موجود است، بدلیل ضخامت رنگ فوق العاده بالای تولیدات شرکت جهان بایگان و همچنین زیرسازی بی نظیر بدلیل خط رنگ فول اتومات و اسید شوری و چربیگیری کاملاً خودکار قطعات، در مقابل رطوبت بسیار بسیار مقاوم میباشد و بسیاری از مشتریان این مجموعه طی ۲۵ سال فعالیتمان همچون شهرداری رشت و… از مشتریهای شمال و جنوب کشور میباشد. پانچ صفحه پانل ها نیز موجب سیرکوله کردن و چرخش هوا بین طبقات شده که منجر به کاهش خاصیت زنگ و گرد و خاک و همچنین کاهش وزن کلی سازه میشود
کمدهای بایگانی ریلی به طبقات مختلفی تقسیم بندی میشوند که براساس دو فاکتور تغییر میکنند. ۱. ابعاد نوع بایگانی شما، شامل زونکن، پوشه دان، پوشه آویز، قطعات فلزی مختلف و …. ۲. محدودیت ارتفاع مکان بایگانی شما شامل ارتفاع ۲ و ۲.۵ و ۳ متر. معمولاً کمدهای فلزی با ارتفاع ۲۳۰ دارای ۶ طبقه می باشد. همچنین قابل توجه هست که صفحه پانل های این سیستم به راحتی توسط اپراتور قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و Mobility میباشند.
کمدهای بایگانی ریلی چوبی تلفیقی از چوب و فلز می باشد. فلز از نوع ورق ST12 , ST14 می باشد و چوب ها الزاماً از ورق های MDF تهیه میشوند.
قفسه های ریلی تولیدی شرکت جهان بایگان در دو نوع فلزی و MDF تولید می شوند. نوع بایگانی ریلی MDF دارای کالیته ام دی اف فوق العاده گسترده ای است که به انتخاب شما تهیه و تولید می شود. اما در نوع کمد بایگانی ریلی فلزی، تم کار سفید براق و قاب زنجیر در رنگهای قرمز و مشکی و سفید و آبی قابل اجراست.
شرکت جهان بایگان از بهترین مواد اولیه داخلی کشور بهره می برد، از بهترین نوع ورق فولاد مبارکه اصفهان و بهترین نوع پروفیل مبارکه اصفهان. همچنین ریل های قفسه ریلی از بهترین متریال شرکت فولاد یزد دو پلیشه تهیه می شود.
ضخامت ورق مورد استفاده در تولید قفسه های ریلی تولیدی شرکت جهان بایگان، از ضخامت ۱ الی ۱.۵ و شاسی ها ۲ الی ۳ می باشد. اما در نظر داشته باشید که امروزه تنها ضخامت ورق حائز اهمیت نیست، شما یک ورق با ضخامت ۰.۵ را نیز میتوانید با خمش های مهندسی مقاوم تر از ورق ۱.۵ کنید، به این شکل هم استحکام دارید و هم سبکی و کاهش استهلاک. یادمان باشد که فقط ضخامت بالای ورق نشان دهنده یک مشخصات فنی خوب نیست، ضخامت بالا و خارج از استاندارد موجب سنگینی هرنوع سازه و استهلاک زیاد و عدم کارایی آن سیستم می شود.
سیستم قفسه بندی بایگانی ریلی هوشمند به رایانه متصل شده و از نرم افزار دستور میگیرد، با سرچ پرونده، قفسه مورد نظر بصورت خودکار باز شده و دسترسی را تسهیل کرده و سرعت میبخشد. اما سیستم قفسه ریلی برقی از طریق دکمه های تعبیه شده روی هرکابین حرکت میکند و علاوه بر آن، امکان جابجایی از طریق ریموت کنترل را نیز دارد، اما به تبع قابلیت سرچ پرونده را ندارد.
در تولید ریل های بایگانی ریلی تولیدی شرکت جهان بایگان از بهترین میل ترانس های دوپلیشه یزد استفاده می شود که علاوه بر صیقلی بودن خاص و چشم نواز در طول ریل دارای ضخامت یکسانی است که حرکت روی آن را بسیار راحت میکند و همچنین در مقابل زنگ زدگی و رطوبت بسیار مقاوم است.
اشتراک در
اطلاع از

6 دیدگاه ثبت شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمدرضا خسروی
1 سال قبل

سلام
کمد رختکن هم دارین؟چند سلوله هستن و حدود قیمت چقدره؟

old-site
پاسخ به  محمدرضا خسروی
1 سال قبل

محمدرضا عزیز سلام
مدتی هست که تمرکز اصلی شرکت جهان بایگان انواع قفسه های بایگانی است اما در خصوص کمد های رختکن از انواع چهار سلوله شش سلوله و نهایتا نه سلوله موجود هست
قفسه های به شکل دمونتاژ بارگیری و در محل شما مونتاژ میشوند.
جهت دریافت قیمت آنها لطفا با بخش فروش در ارتباط باشید

محمد بهادری
1 سال قبل

عرض سلام و وقت بخیر
برای سیستم با طول های بالای 4 متر، سیستم مکانیکال پیشنهاد میکنید یا هوشمند؟

محمدرضا باوفا
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
حداقل طبقات بایگانی ریلی چند طبقه هستش؟

الهه پرکاری
1 سال قبل

سلام
قیمت بایگانی ریلی به چه صورت محاسبه میشه؟

به این نوشته امتیاز دهید!