شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی بانک تجارت شیراز

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی بانک تجارت شیراز، در آبان ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۵ بلوک متحرک ۴ متری، ۱ بلوک ثابت ۴ متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح به صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است.

قفسه ریلی بانک تجارت از نوع قفسه ریلی فلزی مکانیکال به رنگ تماماً سفید می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام درمورد این سیستم به صفحه سوالات متداول  مراجعه کنید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: بانک تجارت

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۰۸/۳۰

متراژ: ۵ بلوک متحرک ۴ متری،۱ بلوک ثابت ۴ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان فارس

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

بانک تجارت :

بانک تجارت، شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است. بانک تجارت بزرگ‌ترین بانک بورسی کشور، پس از انقلاب از ادغام چندین بانک تأسیس شد که قدیمی‌ترین آنها «بانک انگلیس در ایران و خاورمیانه» (پیشتر با نام بانک شاهنشاهی ایران) بود که از سال ۱۲۶۶ فعالیت داشت. طبق آمار سازمان مدیریت صنعتی کشور، هلدینگ بانک تجارت یکی از ۱۰۰شرکت برتر اقتصاد کشور شناخته شده‌ است. اداره مرکزی بانک تجارت مستقر در برج تجارت شهر تهران می‌باشد. شعب، دفاتر و بانک‌های وابسته به بانک تجارت در خارج ازکشور درکشور های فرانسه، جمهوری تاجیکستان، چین، انگلستان، امارات متحده عربی، آلمان و بلاروس درسطح بین‌ المللی مشغول فعالیت می‌باشند. این بانک همچنین تنها بانکی است که هدف برنامه چهارم توسعه کشور در حمایت از بخش کشاورزی را محقق کرده‌ است.

جهان بایگان در آپارات