شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی بهران آسانبر (پارس کنز) (فاز 2)

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی بهران آسانبر (پارس کنز)، در آذر ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۲ ردیف اجرا شد. این پروژه فاز دوم اجرا شده برای این مجموعه و شامل ۱۸ بلوک متحرک ۴ متری، ۲ بلوک ثابت ۴ متری به همراه ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح به صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است.

فاز اول این پروژه در سال ۱۳۹۹ اجرا شده است که شامل ۴ بلوک متحرک ۳ متری به همراه یک دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد و ظرفیتی بالغ بر ۲۰۰۰ عدد زونکن را درفضایی حدود ۹ متر مربع ایجاد نموده است. از ویژگی های مثبت بایگانی ریلی میتوان به امکان افزودن به سیستم های موجود، ( در همان رنگ و مشخصات) اشاره کرد. اکنون این پروژه پس از ۲ سال به درخواست مشتری با همان رنگ سیستم گذشته تولید و اجرا شده است.

بایگانی ریلی بهران آسانبر (پارس کنز) از نوع قفسه متحرک ریلی فلزی مکانیکال به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز رنگ می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام درمورد این سیستم به صفحه سوالات متداول  مراجعه کنید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: شرکت بهران آسانبر

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۰۹/۰۲

متراژ: ۱۸ بلوک متحرک ۴متری،۲ بلوک ثابت ۴متری و ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت بهران آسانبر:

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر با بیش از سه دهه تجربه با بکارگیری نیروهای متخصص درزمینه تولید و تامین کلیه قطعات آسانسور و پله برقی توانسته است به عنوان قطب اصلی صنعت آسانسور و پله برقی در ایران و در خاورمیانه شناخته شود. این شرکت در راستای تحقق هدف نهایی خود که همانا ایجاد حس رضایتمندی و امنیت برای شما مصرف کنندگان محصولات بهران میباشد، علاوه بر نظارت دقیق افراد متخصص بر کلیه بخش ها از جمله خط تولید محصولات، مواد اولیه مصرفی و کنترل کیفیت محصولات ، دارای نظارت مستقیم مدیریت مجموعه بهران بر بخش مهم سرویس و خدمات پس از فروش مشتریان می باشد تا مصرف کنندگان نهایی با آرامش خاطر محصولات بهران را خرید و بدون نگرانی از گرفتن حقوق خود از این محصولات استفاده نمایند.

جهان بایگان در آپارات