شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی ریلی غدیر یزد

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی غدیر یزد در استان یزد، در آبان ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۷ بلوک متحرک ۴ متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح به صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است. این سیستم ظرفیت بایگانی بیش از ۴۰۰۰ عدد زونکن را برای این مجموعه محترم ایجاد کرده است.

بایگانی ریلی غدیر یزد از نوع قفسه ریلی فلزی مکانیکال فلزی به رنگ تماماً سفید می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام درمورد این سیستم به صفحه سوالات متداول  مراجعه کنید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: شرکت توربین های صنعتی غدیر یزد

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۰۸/۲۲

متراژ: 6 بلوک متحرک 2 متری و 1 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان یزد

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت توربین های صنعتی غدیر یزد:

شــرکت توربیـن هـای صنـعتی غدیر یزد ابتدا در سال ۱۳۷۲ با هدف ساخت ماشین آلات نساجی تحت لیسانس شرکت سولزر سوییس تأسیس شد و تا سال ۱۳۸۷ نیز در این حوزه به فعالیت خود ادامه داد. از سال ۱۳۸۷ این مجموعه‌ی صنعتی با تغییر کاربری و با هدف تکمیل زنجیره‌ی بالا دستی تولید توربین‌های گازی صنعتی و کمک به قطع وابستگی در این زمینه به خارج از کشور، به گروه شرکت‌های توربوکمپرسور نفت (OTC) واگذار شده و نام آن به “شرکت توربین‌های صنعتی غدیر (Ghadir Industrial Turbine Company: GITCO) ” تغییر یافته است.

شرکت توربین‌های صنعتی غدیر در زمینه‌ی ساخت انواع تجهیزات جانبی و کمکی و نیز اجزا و قطعات متنوع توربین‌‌های گازی مورد استفاده در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و نیروگاهی تخصص دارد و در حال فعالیت است. شرکت غدیر تنها تولیدکننده‌یOEM  این تجهیزات و سیستم‌های جانبی و قطعات برای گروه OTC در کشور محسوب می‌شود.

جهان بایگان در آپارات