شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی بهران آسانبر (فاز 1)

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی بهران آسانبر، در خرداد ماه سال ۱۳۹۹ توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۴ بلوک متحرک ۳ متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد که طبق خواسته کارفرما، این طرح به صورت اختصاصی پس از بازدید از محل پروژه، برای آن محل طراحی، تولید و اجرا شده است.

فاز دوم این پروژه در سال ۱۴۰۱ اجرا شده است که شامل ۱۸ بلوک متحرک ۴ متری به همراه  ۲ بلوک قفسه ثابت و ۲  دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد و ظرفیتی بالغ بر ۱۰.۰۰۰ عدد زونکن را برای این مجموعه محترم ایجاد نموده است. جهت مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر درباره فاز دوم پروژه بایگانی ریلی بهران آسانبر کلیک کنید.

قفسه ریلی بهران آسانبر از نوع قفسه متحرک ریلی فلزی مکانیکال به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز رنگ می باشد که به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده است. در بخش مشخصات فنی بایگانی ریلی، این روش از رنگ آمیزی به طور کامل طی چندین مقاله تعریف شده است.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام درمورد این سیستم به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید و با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: شرکت بهران آسانبر

تاریخ اجرا: ۱۳۹۹/۰۳/۰۶

 

متراژ: ۴ بلوک متحرک ۳متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت بهران آسانبر:

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر با بیش از سه دهه تجربه با بکارگیری نیروهای متخصص درزمینه تولید و تامین کلیه قطعات آسانسور و پله برقی توانسته است به عنوان قطب اصلی صنعت آسانسور و پله برقی در ایران و در خاورمیانه شناخته شود. این شرکت در راستای تحقق هدف نهایی خود که همانا ایجاد حس رضایتمندی و امنیت برای شما مصرف کنندگان محصولات بهران میباشد، علاوه بر نظارت دقیق افراد متخصص بر کلیه بخش ها از جمله خط تولید محصولات، مواد اولیه مصرفی و کنترل کیفیت محصولات ، دارای نظارت مستقیم مدیریت مجموعه بهران بر بخش مهم سرویس و خدمات پس از فروش مشتریان می باشد تا مصرف کنندگان نهایی با آرامش خاطر محصولات بهران را خرید و بدون نگرانی از گرفتن حقوق خود از این محصولات استفاده نمایند.

جهان بایگان در آپارات