اطلاعات پروژه

 • محل اجراء:پتروشیمی دماوند
 • تاریخ اجرا:۱۴۰۱/۰۷/۱۱
 • ابعاد و تعداد: ۵ بلوک متحرک ۴ متری به همراه ۱ بلوک ثابت ۴ متری و درب و قفل مرکزی
 • موقعیت: استان بوشهر
 • نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

قفسه ریلی پتروشیمی دماوند در استان بوشهر (عسلویه)، در مهر ماه سال جاری توسط شرکت جهان بایگان در ۱ ردیف اجرا شد. این پروژه شامل ۵ بلوک متحرک ۴ متری و ۱ بلوک ثابت ۴ متری به همراه ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد. درب و قفل مرکزی از مهم ترین قطعات سیستم بایگانی ریلی می باشد که به درخواست شما مشتریان می تواند حذف شود و تولید نگردد. در این صورت سیستم ها از امنیت کافی برخوردار نیستند و افراد به راحتی می توانند به مدارک داخل سیستم ها دسترسی پیدا کنند.اما وجود آن باعث افزایش امنیت چتد برابری اسناد شما میشود. جهت آشنایی کامل با مزایای این دستگاه به صفحه مشخصات فنی بایگانی ریلی مراجعه کنید.

این سیستم به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز تولید شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید قفسه ریلی پتروشیمی دماوند از نوع فلزی مکانیکال می باشد. تمامی قطعات تولید شده پس از حمل، در محل مشتری نصب و راه اندازی می شوند و هر زمان که بخواهید میتوانید قطعات را دمونتاژ کرده و به محلی دیگر منتتقل کنید. البته این کار باید توسط متخصصین این حرفه انجام گیرد که شرکت جهان بایگان تمامی این خدمات را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم. با ما همراه باشید.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.

شرکت پتروشیمی دماوند:

شرکت مهندسی و نصب فیرمکو پارس یکی از شرکتهای عضوگروه سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی (PIIC) با مشارکت سهام نزدیک به ۶۰ % PIIC و بقیه سهام متعلق به کارشناسان صنایع پتروشیـمی و نفت با هدف انجام پروژه های مهندسی نصب، تعمیرات، نگهداری، بازسازی، ساخت و احداث کارخانجات صنایع پتروشیمی و تقویت امر خودکفایی، در اوایل سال ۱۳۷۲ تأسیس گردید. از آنجا که در صنایع پتروشیمی آخرین تکنولوژی رشته هـای مختلف صنعتی همـراه با پدیده های نو و مکـانیزه بـکار گرفته می شود این شرکت با توجه به مسئولیت های کاری خود به منـابع نـیروی انسانی متـخصص و دستگـاههای تعمیـراتی پیشـرفته دسترسی داشته و با برخورداری از خدمات سـایر شرکت های متـخصص عضو گروه قادر به رفع نیاز صنایع پتروشیمی و سایر صنایع کشور نیز می باشد .

جهان بایگان در آپارات

 

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۰Average:۰]