شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (26 سال سابقه)

قیمت بایگانی ریلی

قیمت بایگانی ریلی

قیمت قفسه بایگانی ریلی بهترین شیوه بایگانی اسناد به شمار می رود که امروزه بسیاری سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی برای تجهیز قسمت بایگانی خود از آن بهرمند می شوند. این نوع از بایگانی ریلی قابلیت های بسیاری از جمله عدم نیاز به گسترش فضا، افزایش حجم بایگانی اسناد و افزایش امنیت بایگانی اسناد را دارا می باشد. تمام این موارد در کنار قیمت مقرون به صرفه این نوع از بایگانی ریلی موجب تمایل هرچه بیشتر سازمان ها به استفاده از این سیستم شده است.

اما آیا این نوع از سیستم های بایگانی در مقایسه با بایگانی ثابت مقرون به صرفه می باشند یا از هزینه ی بالاتری برخوردارند؟ قبل از ورود به بحث مقایسه بین دو نوع قفسه بایگانی لازم است توضیح دهیم که چنانچه بخواهیم اسناد خود را با استفاده از بایگانی ساده و به شکل ثابت انجام دهیم نیازمند گسترش فضای و محیط بایگانی خود خواهیم بود که این خود در بسیاری موارد هزینه بسیار فراتر از آنچه در مقایسه میان قفسه بایگانی ثابت و قفسه ریلی هست را برای ما به بار خواهد آورد.

توجه : مخاطب و مشتری گرامی می توانید در کوتاه ترین زمان قیمت محصول مدنظر خود را از کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان استعلام نمایید.

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

نحوه ی تعیین قیمت بایگانی ریلیقیمت قفسه بایگانی ریلی

در کنار تمام مزایا و قابلیت های این نوع از سیستم های بایگانی همواره پرسش بسیاری از سازمان ها و شرکت های خواستار این نوع از سیستم بایگانی ریلی این بوده است که قیمت بایگانی ریلی به چه شکلی محاسبه می گردد.برای پاسخگویی به این سوال می بایستی ابتدا مولفه هایی را که در قیمت گذاری بایگانی ریلی موثر می باشند را بررسی نماییم تا جواب مناسبی به سوال مذکور داده باشیم.

تجهیزات اداری به دو دسته تقسیم می گردند که قیمت گذاری متفاوتی را دارند. دسته ای از این محصولات بر حسب شرایط و خواست خریدار متفاوت و منحصر به فرد بوده و قیمت مختلفی را دارا می باشد . برای مثال محصولاتی مانند بایگانی ریلی و قفسه ریلی بر حسب نیاز و درخواست مشتری متفاوت و دارای اندازه و شکل های مختفلی می باشد که هر کدام می توانند قیمت متفاوتی را داشته باشند. اما دسته ی دوم از محصولات مانند کمد بایگانی ثابت  به صورت کلی قیمت گذاری می گردد البته لازم به توضیح است که این محصولات نیز خود در انواع مختلف تولید می گردند و دارای کاربردهای مختلفی می باشند.

ابعاد بایگانی ریلی

سیستم بایگانی ریلی بر اساس محل نصبی که برای آن در نظر گرفته می شود می تواند اندازه و ابعاد مختلفی را داشته باشد. چه بسا در محیطی 5 قفسه با یک اندازه مشخص و در محیطی دیگر 20 قفسه با اندازه ای دیگر جایگذاری گردد. از این رو شرکت ها بعد از دریافت سفارش از مشتری، محلی که قرار است سیستم بایگانی ریلی در آن نصب گردد نقشه برداری نموده و بر اساس اندازه های به دست آمده سیستم بایگانی ریلی را قیمت گذاری می نمایند.

قیمت بایگانی ریلی

کیفیت قطعات استفاده شده در سیستم بایگانی ریلی

شرکت های تولید کننده سیستم بایگانی ریلی از مواد اولیه و قطعات مختلفی در مجموعه سیستم بایگانی ریلی خود بهره می برند از این رو قیمت بایگانی ریلی تولید شده توسط شرکت های مختلف تفاوت هایی با یکدیگر دارند. حال سوال اینجاست که آیا خرید از تولید کنندگانی که محصول خود را با کمترین قیمت بازار ارائه می کنند مفید خواهد بود؟

ارتباط مستقیم قیمت بایگانی ریلی با مشخصات فنی و سابقه شرکت

به صورت کلی دو بخش مجزا بر روی تعیین قیمت حائز اهمیت هستند.

  1. مشخصات فنی ارائه شده توسط تولیدکننده
  2. سابقه شرکت تولیدی، و خدمات پس از فروش و موضوع گارانتی

مشخصات فنی بایگانی ریلی یکی از عوامیل بسیار مهم و اساسی در تعیین قیمت گذاری است. بیش از 80درصد این محصول فلز و ورق روغنی میباشد، از ضخامت ورق تا نحوه خم های مهندسی تا جنس ورق روغنی مورد استفاده (ورق سیاه بی کیفیت یا ورق روعنی ST12 ژاپن و یا فولاد مبارکه؟) در قیمت گذاری دخیل هستند.

مورد بعدی نحوه رنگ آمیزی که پس از ورق در اولویت میباشد، این کالا میبایست 20 سال برای مجموعه شما کارایی داشته باشد، یعنی رنگ آن میبایست 20 سال مقاومت کند و همچون روز اول باشد. روشهای سنتی رنگ آمیزی یا خط رنگ فول اتومات کدام یک میتواند پاسخگو باشد.(مقاله خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک را مطالعه نمائید)

پس از آن قطعات مصرفی جزئی تر، برای مثال چرخ دنده هایی از جنس فولاد ارتشی CK45 با خورشیدی هایی از جنس آهن و… تمامی این موارد مصرفی از عمر سیستم شما میکاهد یا بالعکس عمر سیستم شما را دوچندان میکند و قطع به یقین در قمیت گذاری حائز اهمیت است.

مورد دوم سابقه شرکت تولیدی است که میتواند نمایانگر خدمات پس از فروش و گارانتی محصول باشد، چطور یک شرکت با سابقه 5 ساله میتواند خدمات پس از فروش 20 ساله را تضمین کند؟ اما شرکت جهان بایگان پرسابقه ترین شرکت تولیدی قفسه بایگانی ریلی در ایران، با بیش از ربع قرن تجربه این تضمین را میدهد تا سالیان سال در کنار شما باشد.

توجه به این نکته قبل از خرید این نوع از سیستم های ضروری است که سیستم بایگانی ریلی، به صورت مداوم مورد استفاده مرکز مورد نظر خواهد بود و کوچک ترین اختلال در روند کاری سیستم کل مجموعه را دچار اختلال خواهد نمود. پس عاقلانه به نظر می رسد قبل از عقد قرار داد، تحقیق کاملی در رابطه با محصول مورد نظر و نوع قطعات مورد استفاده در آن نموده باشیم. چرا که برخی از شرکت ها برای کاستن از هزینه تمام شده اقدام به نصب قطعاتی با کیفیت پایین در محصول خود می نمایند که این موضوع در ابتدا و ظاهر نماینان نمی شود اما به مرور و در گذر زمان موجب خرابی و در نتیجه اختلال در سیستم بایگانی ریلی می گردند.

این مطلب را نیز بخوانید :

انواع بایگانی ریلی

تمام موارد بالا به نحوی در تعیین قیمت بایگانی ریلی موثر می باشند از این رو بسیار مفید خواهد بود خریدارن این نوع از سیستم ها قبل از درخواست تعیین قیمت به موارد مهم اشاره شده در مقاله توجه کافی داشته باشند تا دچار خریدی بی کیفیت به بهانه ی قیمت پایین نگردند.

بحث قیمت بایگانی ریلی فاکتور های مختلفی دخیل می باشند شاید شما به عنوان خریدار از فروشندگان مختلفی در خصوص یک محصول قیمت های مختلفی را دریافت نمایید اما آیا خرید به قیمت ارزان و یا به اصطلاح مناسب در همه ی کالاها می تواند انتخاب درستی باشد؟ خوب است قبل از خرید برخی کالا به این موضوع فکر کنیم که میزان استفاده مستمر از این محصول در اداره و یا شرکت ما به چه میزان خواهد بود ؟ آیا این محصول از مواد و تجهیزات مناسبی تولید شده است و قادر به پاسخگویی به این حجم از استفاده خواهد بود؟ قطعا نمی تواند در تولیدات یکسان از نظر کیفیت قیمت های متفاوتی یافت پس لازم است ضمن توجه به ظاهر محصولات به کیفیت و پشتیبانی های لازم از برخی خرید ها نیز توجه کنیم.

جهت دریافت فیلمهای بیشتر آپارات جهان بایگان را دنبال کنید…

بایگانی ریلی

5/5 - (1 امتیاز)

3 نظر

    • آرمان عزیز
      ریلهای بایگانی ریلی تولیدی شرکت جهان بایگان از بهترین میل ترانس های دوپلیشه یزد استفاده میشود که علاوه بر صیقلی بودن خاص و چشم نواز در طول ریل دارای ضخامت یکسانی است که حرکت روی اون رو بسیار راحت میکنه و همچنین در مقابل زنگ زدگی و رطوبت بسیار مقاوم هست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.