شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمدبایگانی ریلی جهاد کشاورزی گیلان

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی مدیریت جهاد کشاورزی استان گیلان در دفتر مرکزی رشت اجرا شد.

بایگانی ریلی طراحی شده این فضا، شامل 8 بلوک 3متری و 1 بلوک ثابت و 1 دستگاه درب و قفل مرکزی است و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید هیچ بلوکی مانع نورگیری اتاق نشده است و با توجه به رطوبت بالای منطقه، تمامی قفسه ها با ضخامت و کیفیت رنگ بالایی دارند تا از زنگ زدگی بایگانی ریلی پیشگیری کرده و داخل قفسه ها مجوف طراحی شده تا هوا گردش داشته و این امر موجب ماندگاری بهتر اسناد و مدارک شود و به همین خاطر است که بایگانی ریلی یکی از راه حل های مدرن و کارآمد برای مدیریت اسناد و مدارک در فضاهای محدود است. این نوع قفسه بایگانی، با استفاده از فرمان هایی که بر روی نمای آن تعبیه شده به سادگی و با حرکت روان به چپ و راست جابجا می شود. این سیستم باعث بهره وری بیشتر از فضای بایگانی به خصوص در واحدهایی که مشکل کمبود فضا دارند، می شود؛ زیرا در مقایسه با قفسه ثابت فضای کمتری را اشغال می کند.

بایگانی ریلی متحرک به ویژه در فضاهای محدود با دسترسی محدود و یا اسناد و مدارک زیاد استفاده می شود. این سیستم به کاربران اجازه می دهد تا در راحت ترین و سریع ترین حالت ممکن به اسناد و مدارک دسترسی پیدا کنند که باعث کاهش زمان دسترسی به اسناد و مدارک و اطلاعات آن ها می شود. این سیستم قابلیت استفاده در محیط های اداری، انبارها و دیگر موسساتی که نیاز به نگهداری، ذخیره سازی و یا بایگانی هرگونه اسناد و مدارک و اشیا دارند، را داراست.

این مجموعه بایگانی اجرا شده ظرفیت نگه داری از 3060 عدد پوشه دان مقوایی به ضخامت 8 سانتی متر که به درخواست مشتری بوده را ایجاد کرده است .

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: مدیریت جهاد کشاورزی گیلان

تاریخ اجرا: 1403/03/20 الی 1403/03/22

متراژ: 8 بلوک متحرک 3 متری و1 بلوک ثابت 3 متری و 1 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان گیلان

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

مدیریت جهاد کشاورزی استان گیلان:

تاریخچه تشکیل جهاد سازندگی

جهاد سازندگی با محوریت محرومیت ‌زدایی در کشور و آبادانی خرابی‌های رژیم گذشته به فرمان امام خمینی (ره) در ۲۷ خرداد ماه ۱۳۵۸ تشکیل شد و یکی از رخدادهای مهم انقلاب اسلامی محسوب می‌شود که شکل‌گیری و روند حرکت آن توانست دستاوردها و توفیقات فراوانی را عاید نظام اسلامی ایران کند. خرد و اندیشه والای بنیانگذار جمهوری اسلامی در تاسیس جهادسازندگی از آنجا بیشتر واقع و روشن می‌شود که این نهاد مردمی و برخاسته از بطن و متن انقلاب اسلامی با داشتن کمترین اتکاء به دولت و در پی بهره گرفتن از روحیه‌ای معنوی و ارزشی و الهی  وجهادی توانست در تمامی صحنه‌ها وعرصه‌های انقلاب در طول ۸ سال دفاع مقدس و در دوران های بازسازی و سازندگی کشور پیشگام و پیش آهنگ سایر دستگاه ها و سازمان ها باشد و هر روز با قبول مسئولیت‌ها و وظایف خطیر و متعدد به وزارتخانه‌ای گسترده و با تعدد وظایف بسیار در مقایسه با سایر دستگاه ها و وزارتخانه‌ها تبدیل شود و نقش مهمی را در نظام اجرایی کشور به دست گیرد و عهده‌دار وظایفی چون عمران و آبادانی روستاها، وظیفه‌مندی تامین و تولید فرآورده‌های پروتئینی و غذایی (امور دام و شیلات)، فعالیت در عرصه وسیع منابع طبیعی، آبخیزداری و آبخوانداری، آموزش و تحقیقات، ترویج و مشارکت مردمی در بسیج نیروهای مردمی در امر تولید و سازندگی و… باشد.

 جهان بایگان در آپارات