شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

مونتاژ و دمونتاژ قفسه بایگانی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک

اطلاعات پروژه:

مونتاژ و دمونتاژ بایگانی ریلی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک  در دفتر مرکزی تهران این مجموعه محترم اجرا شد.

شاید بسیاری از شما نمی دانید که دمونتاژ مونتاژ به چه معناست؟ در اینجا سعی می کنیم مفهوم جابجایی یا دمونتاژ مونتاژ قفسه بایگانی ریلی را به صورت واضح برای شما شرح دهیم.

با ما همراه باشید…

دمونتاژ و مونتاژ قفسه بایگانی ریلی به دو فرآیند متفاوت اشاره دارد. در فرآیند دمونتاژ، قفسه‌های بایگانی ریلی که پیشتر نصب شده‌اند، بصورت دقیق و مرتباً باز می‌شوند و اجزاء مختلف آنها تفکیک و جدا می‌شوند. این فرآیند معمولاً زمانی انجام می‌شود که قفسه‌ها نیاز به تغییر محل دارند، یا در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض برخی قطعات آنها.

از سوی دیگر، مونتاژ قفسه بایگانی ریلی شامل مراحل اجرایی است که در آن قفسه‌ها از اجزاء مختلف واحد‌ های قفسه‌ای تشکیل شده و بصورت کامل نصب می‌شوند. این فرآیند بمنظور راه‌اندازی و آماده‌سازی قفسه‌ها برای استفاده و نگهداری اسناد و مواد مختلف صورت می‌گیرد.

دمونتاژ و مونتاژ قفسه بایگانی ریلی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا به‌وسیله‌ی این فرآیندها، از نگهداری و مدیریت بهتر اسناد و مواد در انبارها و فضاهای اداری اطمینان حاصل می‌شود. همچنین، این فرآیندها باعث افزایش اثربخشی و بهره‌وری در مدیریت فضا و استفاده مناسب از قفسه‌ها می‌گردد. از این‌رو، انجام دقیق و کارآمد دمونتاژ و مونتاژ قفسه‌های بایگانی ریلی، به تسهیل در عملکرد سازمان‌ها و بهبود فرآیندهای انبارگردانی و مدیریت اسناد کمک می‌کند.

این پروژه  سال 1391 در آن مجموعه محترم راه اندازی شد و به درخواست مشتری دمونتاژ انجام شد و این دمونتاژ بعد از  گذشت 12 سال بوده و این نشان از کالای سرمایه ای است. تمامی قفسه های بایگانی ریلی که با بالاترین کیفیت تولید شده و قابلیت دمونتاژ و جابجایی چندین باره را نیز دارند.

دمونتاژ مونتاژ صندوق سرمایه گذاری صنایع کوچک جهت جابجایی این پروژه از محلی به محل دیگر انجام شده است. این پروژه شامل ۵ بلوک متحرک به ابعاد 240*62*220 ، ۱ قفسه ثابت به ابعاد 240*32*220 و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد. تیم خدمات شرکت جهان بایگان پس از دمونتاژ این سیستم و انتقال آن به محل جدید 3 تا از بلوک های متحرک را مجدداً مونتاژ می کنند.

نکاتی که هنگام انجام خدمات جابجایی بایگانی ریلی باید مورد استفاده قرار گیرد به شرح ذیل می باشد:

  • فضای جدید باید مساحتی برای نصب حداقلی قفسه بایگانی ریلی را دارا باشد.
  • انتقال صحیح اجناس به محل جدید و حفظ سلامت قطعات الزامی است. (تصاویر نحوه صحیح چیدمان در بخش تصاویر موجود است)
  • حمل و انتقال کلیه اجناس دمونتاژ شده به محل جدید به عهده مشتری می باشد.
  • هر تولیدکننده موظف به ارائه خدمات به مشتریان خود (فقط مشتریان خود) می باشد.
  • تراز کف محل جدید بایگانی و تحمل بارگذاری سطح کف باید توسط مشتری بررسی شود.

جهت انجام خدمات جابجایی خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

محل اجرا: صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک

تاریخ اجرا: 1403/03/09

متراژ: 5 بلوک متحرک 2 متری و 1 بلوک ثابت و1 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک:

قانون تاسیس «صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک» زیر نظر وزارت صنایع و معادن وقت در تاریخ بیست و چهارم آذر ماه یکهزار و سیصد و هشتاد و سه به تصویب مجلس محترم شورای اسلامی رسید. اساسنامه صندوق در سال 1384 مصوب هیأت محترم دولت گردیده و صندوق پس از شروع به کار در سال 1385، اولین ضمانت‌ نامه خود را در سال 1386 صادر نمود.
موضوع فعالیت صندوق کمک به توسعه صنایع کوچک از طریق تضمین حداکثر هفتاد درصد ( در مناطق کمتر توسعه یافته تا هشتاد و پنج درصد) اصل و سود تسهیلات اعطایی بانکها و موسسات مالی و اعتباری به صنایع و استفاده از وجوه اداره شده و سایر منابع مالی در چارچوب سیاستهای صنعتی و برنامه های توسعه کشور در زمینه احداث، توسعه، بهسازی و نوسازی، سرمایه در گردش، توسعه پیمانکاری های فرعی، تحقیق و توسعه، خرید فناوری و دانش فنی و تجهیزات آزمایشگاهی و توسعه منابع انسانی و همچنین انجام سایر اموری که در راستای تحقق هدف صندوق است، می باشد. ضمانت نامه اعتباری جهت تسهیل در تأمین منابع مالی از طریق توثیق تسهیلات صنایع کوچک.
این ضمانت نامه ها حداکثر هفتاد درصد ( در مناطق کمتر توسعه یافته تا هشتاد و پنج درصد) اصل و سود تسهیلات اعطایی بانکها و موسسات مالی و اعتباری به صنایع کوچک را تضمین می کند. این در حالی است که پس از انجام بررسی های کارشناسی و اعتبار سنجی، مبتنی بر اولویت های تصویب شده ی صندوق، با اخذ وثایق لازم و دریافت کارمزد، ضمانت نامه اعتباری برای متقاضی صادر می شود.
کلیات:
مطابق ماده 1 اساسنامه صندوق: صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت تاسیس گردیده و مرکز اصلی آن در تهران است. خود اداره می شود و تابع قانون تاسیس صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک مصوب 1383 بوده و در موارد سکوت تابع قوانین و مقررات مربوط است.
موضوع فعالیت صندوق :
کمک به توسعه صنایع کوچک از طریق تضمین حداکثر هفتاد درصد ( در مناطق کمتر توسعه یافته تا هشتاد و پنج درصد ) اصل و سود تسهیلات اعطایی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری به صنایع و استفاده از وجوه اداره شده و سایر منابع مالی در چارچوب سیاست های صنعتی و برنامه های توسعه کشور در زمینه احداث، توسعه، بهسازی و نوسازی، سرمایه گردش، توسعه پیمانکاری های فرعی، تحقیق و توسعه، خرید فناوری و دانش فنی و تجهیزات آزمایشگاهی و توسعه منابع انسانی و همچنین انجام سایر اموری که در راستای تحقق هدف صندوق است، می باشد.
اهداف و وظایف صندوق:
فراهم آوردن موجبات توسعه سرمایه گذاری بخش غیردولتی در صنایع کوچک، کوتاه کردن مدت زمان اجرای طرحهای اشتغال زا و دارای توجیه اقتصادی، با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته و تضمین و تسهیل در توثیق تسهیلات اعطایی بانکها و موسسات مالی و اعتباری به صنایع کوچک.

جهان بایگان در اینستاگرام