قفسه ریلی متحرک جهان بایگان

با سلام و درود خدمت همراهان همیشگی و عزیز ما

امروز با شما هستیم با مقاله قفسه ریلی متحرک محصول شرکت جهان بایگان

راه حل های هوشمندانه ذخیره سازی که تجربیات شگفت انگیزی را ایجاد می کنند

شرکت تولیدی جهان بایگان ارائه دهنده پیشرو ملی، مشاوره ذخیره سازی تخصصی و خدمات تجاری حرفه ای است. ما یک تیم اختصاصی از کارشناسان ذخیره‌سازی هستیم که به سازمان‌ها کمک می‌کنیم بهره وری فضا را به حداکثر برسانند، کارایی را بهبود بخشند، ریسک را کاهش دهند و هزینه‌ها را کاهش دهند. کارشناسان ما با همکاری با مشتریان خود برای درک نیازهای منحصر به فرد آنها، راه حل های ذخیره سازی سفارشی را طراحی می کنند که به سازمان ها اجازه می دهد بهترین کار را انجام دهند.

تیم ما متشکل از کارشناسان بخش طراحی و فروش، مشاوران طراحی و ذخیره سازی، مربیان مدیریت رکورد، مدیران پروژه، تکنسین های خدمات، خدمه نصب و راه اندازی، و کارکنان بازاریابی و مدیریت است که در اینجا هستند تا از رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان اطمینان حاصل کنند.

کارشناسان ما  با تخصص خود در ارائه طرح های سفارشی متناسب با چشم انداز و محیطشما، در توسعه راه حل های ذخیره سازی و بایگانی همواره به مشتریان کمک می کنند. این بدان معناست که شما هر فضایی با هر ابعاد و مساحتی داشته باشید، کارشناسان ما آن فضا را با بهره وری حداکثر برای شما طراحی می کنند تا بیشترین استفاده را از فضای خود در جهت ذخیره سازی و بایگانی داشته باشید.

آنچه ما را به عنوان کارشناسان ذخیره سازی متمایز می کند، فرآیند منحصر به فرد ما است. ما در تمام مراحل برنامه ریزی و طراحی تا نصب و راه اندازی، سرویس و خدمات همراه شما هستیم.

قفسه ریلی متحرک جهان بایگان:

مکانی برای همه چیز، و هر چیزی در جای خود – این یک احساس فوق العاده است. قفسه ریلی متحرک به عنوان یک راه حل مناسب و ایده آل برای ذخیره سازی، یافتن آنچه را که نیاز دارید، در مواقعی که به آن نیاز دارید آسان می کند و کار های شما را سرعت می بخشد. در اینجا ما متخصص طراحی قفسه های سفارشی هستیم و برای هر نیاز ذخیره سازی گزینه ای داریم. از فایل‌ها و کتاب‌ها گرفته تا استخوان‌های دایناسور و توپ‌های بولینگ، و … می‌توانیم همه آن‌ها را با بهترین روش ذخیره کنیم!

قفسه بندی مهمترین عنصر برای ذخیره سازی است و یافتن سیستم متناسب با نوع لوازم و پرونده ذخیره سازی بسیار مهم است. به همین دلیل است که ما طیف گسترده ای از گزینه های قفسه بندی را ارائه می دهیم که کاملاً قابل تنظیم هستند تا نیازهای در حال تغییر شما را برآورده کنند. نصب و راه اندازی سیستم های قفسه ریلی متحرک بسیار آسان است. تیم نصب و راه اندازی شرکت جهان بایگان این کار را به راحتی برای شما انجام می دهند. همانطور که می دانید تمامی سیستم های متحرک ریلی قابلیت پیکربندی مجدد را دارند که سازگار با هر محیطی میتوان آن ها راه اندازی کرد. این ویژگی در انتقال و جابجایی این محصول و همچنین در افزایش ظرفیت این سیستم بسیار بسیار موثر است. شرکت جهان بایگان انواع مختلفی از سیستم قفسه ریلی را به مشتریان خود ارائه می دهد. جهت مشاهده آن ها به بخش محصولات مراجعه فرمایید.

افزایش ظرفیت حتی در فضاهای تنگ و کوچک

فضا تنگ است؟

محیط کافی برای بایگانی پرونده ها و مدارک خود ندارید؟

حجم پرونده های شما زیاد است و روند صعودی دارد؟

اصلا نگران نباشید. جهان بایگان برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره‌سازی شما، انواع سیستم های قفسه ریلی متحرک را تولید و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد تا مشکل کم جایی و مشکلات مربوط به ذخیره سازی را در کوتاه ترین زمان ممکن با حداکثر بهره وری حل کنید. این سیستم‌ ها با قرار دادن قفسه‌های استاتیک شما روی واگن‌هایی که در امتداد ریل‌های کف به جلو و عقب حرکت می‌کنند، فضای تلف‌شده راهرو را حذف می‌ کنند. فضای ذخیره سازی شما را فشرده می‌ کنند تا ۵۰ درصد از فضای کف خود را ذخیره کنید و یا ظرفیت ذخیره سازی خود را دو برابر کنید. به عبارتی دیگر شما می توانید از ۹۰ درصد فضای خود به صورت مفید و در جهت ذخیره سازی استفاده نمایید.

 

 

انواع قفسه ریلی متحرک:

همانطور که می دانید سیستم بایگانی ریلی در طیف گسترده ای از کاربری طراحی و تولید می گردد و کاربرد های مختلفی دارد. در ادامه به بررسی چند نوع از کاربرد های این سیستم در محیط پیرامون می پردازیم. با ما همراه باشید.

فایل کتابخانه ریلی

قفسه ریلی کتابخانه:

مراکز آموزشی و فرهنگی امروز در حال تکامل هستند. ایده یک کتابخانه صرفاً به‌عنوان ردیف‌هایی از ذخیره‌سازی کتاب و مکان‌هایی برای مطالعه بی‌صدا به سرعت در حال تبخیر شدن است. این مؤسسات اکنون مراکز اجتماعی و مناطقی هستند که مسئولیت آموزش و الهام بخشیدن به سنین و فرهنگ های مختلف را بر عهده دارند. به همین دلیل، بسیاری از کتابخانه‌ها آزمایشگاه‌های کامپیوتر، کلاس‌های درس، کافه‌ها و فضاهای سازنده را اضافه می‌کنند. امروزه اصل بر تجمع و گردهمایی است. افراد سعی بر همکاری و رشد جمعی دارند. کتابخانه نیز به فضایی تبدیل شده اند که در آن افراد با قرار گرفتن در یک مرکز اجتماعی فرهنگی، همکاری، همدلی، دوستی و اجتماعی بودن را یاد می گیرند.

البته، کتابخانه ها همیشه مکانی برای کتاب خواهند بود – و نحوه نگهداری این کتاب ها به عنصر کلیدی این تغییر فرهنگی تبدیل می شود. صرف نظر از اینکه کتابخانه شما عمومی، دانشگاهی یا غیره است – ما می توانیم به شما کمک کنیم مجموعه کتاب های خود را با استفاده از انواع سیستم های ذخیره سازی تنظیم و فشرده سازی کنید. شرکت جهان بایگان با ارائه انواع سیستم های کتابخانه ای ثابت و فایل کتابخانه ریلی متحرک به شما در امر ذخیره سازی و نگهداری کتاب ها در ابعاد و اندازه های مختلف کمک می کند. شما می توانید با توجه به نیاز خود و حجم کتاب های خود و البته میزان فضای در نظر گرفته شده برای کتابخانه، هر یک از این سیستم ها را خریداری کنید.

این قفسه ها برای پایداری و عملکرد ناهموار طراحی شده است و با تغییر نیازهای ذخیره سازی شما به راحتی قابل پیکربندی، تغییر مکان و گسترش است. یعنی شما می توانید از تعداد قفسه ها کم کنید و یا بالعکس بر تعداد قفسه ها بیفزایید. حتی می توانید قفسه ها را از فضایی به فضای دیگر منتقل کنید.

کارشناسان ما در زمینه ذخیره سازی کتابخانه تخصص کافی دارند. ما خوشحالیم که با شما ملاقات می کنیم تا چالش های شما را ارزیابی کنیم و راه حل های قفسه بندی کتابخانه ای سفارشی ایجاد کنیم که می تواند با طراحی داخلی ساختمان شما ادغام شود.هر آنچه که شما بخواهید:
صفحات انتهایی اکریلیک سفارشی با نورپردازی چشم نواز،
قفسه‌ هایی که با آسیاب‌ کاری‌ های تاریخی مطابقت داشته باشند،
یا قفسه‌ هایی روی چرخ‌ هایی که می‌توان آن‌ها را جا به‌ جا کرد،

امکانات قفسه ریلی متحرک کتابخانه بی‌پایان است!

جهت مشاهده یک نمونه پروژه انجام شده در این زمینه به پروژه قفسه متحرک کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی ایران مراجعه کنید.

 

قفسه ریلی

قفسه بایگانی ریلی اداری:

سیستم کاری در حال تغییر است و به طبع محیطی که در آن کار می کنیم نیز تغییر می کند. طراحی مراکز اداری و آفیس ها در حال تبدیل شدن به فضاهایی با پلان بازتر با فضاهای مشارکتی و انعطاف پذیر برای تطبیق انواع عادات و نیازهای کاری است. دیوارها و دفاتر کمتر به این معنی است که یافتن فضایی برای بایگانی و ذخیره‌سازی سخت‌تر است و کارشناسان ذخیره‌سازی از اینجا وارد می‌شوند تا مشکل شما را حل کنند!

ما طیف گسترده ای از سیستم های قفسه ریلی را برای پاسخگویی به چالش های راه حل های ذخیره سازی دفتر و آفیس شما ارائه می دهیم.

هر آنچه که شما نیاز دارید.
 • کمدهای ذخیره سازی کارمندان
 • کمد های رختکن
 • کمدهای بایگانی برای بایگانی سوابق
 • قفسه بندی برای ذخیره سازی لوازم
 • دیوارهای متحرک برای مناطق مشترک با سیستم های بایگانی برای فشرده سازی فضای ذخیره سازی
 ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم!
طراحی مفهومی طرح باز به همکاری و کار تیمی دامن می زند، اما همه این فایل ها، تجهیزات و وسایل شخصی باید در جایی ذخیره و نگهداری شوند.سیستم های متحرک به یک گزینه بسیار محبوب تبدیل شده اند و ما مجموعه ای از کمدها را ارائه می دهیم که می توانید برای تمام نیازهای ذخیره سازی کارمندان خود سفارشی کنید. کمدهای ما دارای گزینه‌های قفل متفاوتی هستند که می‌توانند با نشان‌های کارمند ادغام شوند به عبارتی دیگر هیچ یک از کمد ها با کلید کمد دیگر باز نمی شود و همه دارای قفل های اختصاصی هستند.
برای تمام نیازهای ذخیره سازی پرونده و سوابق شما، ما نوعی از سیستم های قفسه ریلی متحرک را ارائه می دهیم که ظرفیت ذخیره سازی شما را دو برابر می کند، یا فضای ذخیره سازی شما را به نصف کاهش می دهد و به شما امکان می دهد فضایی را برای سایر فعالیت های درآمدزا باز کنید. از میان بسیاری از گزینه‌های مختلف قفسه‌بندی های ثابت، قفسه ریلی متحرک و قابل تنظیم را انتخاب کنید که به شما امکان می‌دهد هر چیزی (از لوازم اداری و نمونه‌ها گرفته تا جعبه‌ها و کلاسورها) را ذخیره کنید. قفسه بندی ما انعطاف پذیر است و به راحتی با نیازهای در حال تغییر بایگانی شما سازگار می شود.
مهم نیست که چالش های ذخیره سازی اداری شما چیست، کارشناسان ما با شما همکاری خواهند کرد تا بهترین راه حل ذخیره سازی برای فضای شما را تعیین کنند. در بخش پروژه ها تعدادی از خلاصه رزومه های انجام شده برای شما مشتریان عزیز بارگذاری شده است. لطفا مشاهده فرمایید.
تیم اختصاصی طراحی شرکت جهان بایگان متشکل از کارشناسان مجرب و متخصص می باشد که با مشاوره در زمینه ذخیره سازی و بایگانی به سازمان‌ها کمک می‌کند تا استفاده از فضا را به حداکثر برسانند، کارایی را بهبود بخشند، ریسک را کاهش دهند و هزینه‌ها را کاهش دهند. کارشناسان ما با همکاری با مشتریان خود برای درک نیازهای منحصر به فرد آنها، راه حل های ذخیره سازی را طبق نیاز مشتری به صورت سفارشی طراحی می کنند که به سازمان ها اجازه می دهد بهترین کار را انجام دهند و بیشترین استفاده را از محیط بایگانی خود داشته باشند.
قفسه ریلی متحرک با کاربری های مختلف در طول های مختلف تولید و عرضه می گردد. این سیستم های از قابلیت های مختلفی برخوردار هستند. این قابلیت های عبارتند از:
 • طراحی متناسب با اسناد یا لوازم مورد بایگانی شما
 • طراحی در طول های مختلف از ۱ متر تا ۷ متر
 • طراحی در عمق های مختلف مخصوص بایگانی کتاب، زونکن، پوشه، پوشه آویز، تراریوم، کارتن ها و جعبه های بزرگ، نوار ها و …
 • طراحی در ارتفاع های مختلف متناسب با ارتفاع محیط شما
 • قابلیت دمونتاژ و مونتاژ مجدد
 • قابلیت جابجایی و انتقال
 • قابلیت افزایش به تعداد بلوک های سیستم
 • قابلیت کاهش تعداد بلوک ها
 • قابلتی تفکیک بلوک ها و تعیین کاربری مخصوص برای هر بلوک
 • قابلیت تغییر رنگ به دلخواه مشتری
 • قابلیت تولید در طرح های مختلف چوب و ام دی اف
 • قابلیت استفاده در انبار ها، موزه ها و مراکز با لوازم خاص
 • و …

ما دوست داریم فرصتی برای همکاری با شما داشته باشیم. اگر پروژه ای دارید که نیاز به طراحی اساسی فضای ذخیره سازی دارد، در اوایل فرآیند برای ارزیابی فضای رایگان با ما تماس بگیرید. برای ارتباط با ما با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید!

فضای شما توسط کارشناسان مجرب بازدید می شوند و پلان و تصویر سه بعدی از فضای شما و چیدمان سیستم بایگانی ریلی در محیط شما به صورت رایگان ارزیابی و ارائه می شود.

لطفا نظرات خود را درباره این سیستم با ما به اشتراک بگذارید.

با تشکر از همراهی شما عزیزان

۰/۵ (۰ نظر)
[Total Count:۰Average:۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *