شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی ریلی پارسیان سپهر

اطلاعات پروژه:

پالایشگاه پارسیان سپهر یکی از مجموعه های محترمی می باشد که شرکت جهان بایگان افتخار حضور در کنار این مجموعه محترم را داشته و طی سالیان بخش های مختلف بایگانی این پالایشگاه بزرگ را عده دار بوده است. هم اکنون نیز شرکت جهان بایگان اولین پروژه مرداد ماه خود را با این شرکت آغاز کرده و افتخاری همکاری دوباره را دارد. در این فاز از قفسه بایگانی پارسیان سپهر، از ۷ بلوک متحرک ۴ متری به همراه ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی در ۲ طرف (در یک ردیف) استفاده شده است که ظرفیتی حدود ۲۵۰۰ عدد زونکن را برای بخش بایگانی آن فراهم نموده است.

این سیستم به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز رنگ می باشد. این سیستم طبق کروکی تهیه شده توسط کارشناسان از محل پروژه طراحی و تولید شده است و سپپس در محل پروژه توسط متخصصین مونتاژ شده است. از ویژگی های بارز این سیستم میتوان به دمونتاژ و مونتاژ مجدد آن در صورت نیاز اشاره کرد. یعنی هر زمان که بخواهید میتوانید سیستم را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید، به تعدان آن بیفزایید و یا از تعداد آن بکاهید.
در هرصورت سیستم بایگانی ریلی یکی از مدرن ترین تجهیزات بایگانی می باشد که در هر فضایی متناسب با کالایی که میخواهد بایگانی شود طراحی و تولید می گردد و ۷۰% ظرفیت بایگانی را بیشتر می کند.

در ادامه به مشاهده تصاویر این پروژه می پردازیم.

جهت مشاهده فاز قبلی قفسه بایگانی پالایش پارسیان سپهر کلیک کنید.

جهت مشاهده پروژه دفتر مرکزی این مجموعه کلیک کنید.

 

با ما همراه باشید.

محل اجرا: پالایش پارسیان سپهر

تاریخ اجرا:  ۱۴۰۱/۰۵/۰۱

متراژ: ۷ بلوک متحرک ۴متری و ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

پالایش پارسیان سپهر:

شرکت پالایش پارسیان سپهر (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۸۹/۰۸/۱۶ و با شماره ثبت ۳۸۹۰۲۱ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و طرح استحصال اتان پارسیان به عنوان یکی از طرح‌های اولویت دار این شرکت در حال تکمیل بوده و تاکنون به بهره‌برداری نرسیده‌است. فعالیت این شرکت در سرمایه‌گذاری، طراحی، تملک، احداث، بهره‌برداری و نگهداری از واحدهای تولیدی و فرآوری هیدرکربن‌ها و میعانات گازی می‌باشد. سرمایه شرکت در حال حاضر مبلغ ۸،۱۸۰ میلیارد ریال می‌باشد.

جهان بایگان در آپارات

قفسه بایگانی ریلی پالایش پارسیان سپهر