شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

فایل ریلی پالایش پارسیان سپهر – فاز2

اطلاعات پروژه:

فایل ریلی پالایش پارسیان سپهر، فاز دوم پروژه ایست که در عسلویه نصب شده است. این پروژه در سال های قبل در دو محل دفتر مرکزی و سایت پالایش پارسیان سپهر مونتاژ شده بود. اکنون با افزایش اسناد و مدارک بایگانی، این مجموعه محترم تصمیم گرفته است تا فاز دوم پروژه فایل ریلی پالایش پارسیان سپهر را اجرا کند.

در پست قبلی فاز دوم پروژه تهران و در این پست فاز دوم پروژه عسلویه مورد بررسی قرار میگیرد. با ما همراه باشید.

این فاز از پروژه عسلویه نیز شامل ۴ بلوک متحرک می باشد که به بلوک های موجود ( ۳ متحرک، ۱ ثابت و درب وقفل ) افزوده گردیده است. همانطور که  در تصاویر مشاهده می کنید، سیستم جدید نیز دقیقا با مشخصات سیستم موجود، در همان سایز، رنگ و کیفیت طراحی و تولید شده است. به گونه ای که گویی تمام سیستم یکباره نصب شده است. در حالی که اینطور نیست، بخشی از سیستم در سال های قبل و بخشی از آن به تازگی نصب شده است. این تصاویر کاملاً نشان دهنده ی کیفیت سیستم های فایل ریلی شرکت جهان بایگان می باشد که پس از سال ها ، بهترین ماندگاری و طول عمر و سلامت را داشته اشت.

همچنین نکته حائز اهمیت دیگر، قابلیت مونتاژ دمونتاژ سیستم میباشد که در این پروژه به وضوح روشن است. قفسه هایی که در سالهایی پیش در مکانی دیگر نصب شده اند، دمونتاژ و حال در محل جدید یا تولیدات جدید و اضافه نمودن ظرفیت بایگانی، مونتاژ شده اند. این موضوع نشان دهنده اهمیت کیفیت میباشد که پس از سالیان متمادی همچنان سیستم شما قابلیت مونتاژ دمونتاژ خود را حفظ میکند و همچنین تنها یک شرکت با سابقه بیش از ۲۰ سال میتواند پس از سالها، دقیقاً منطبق با سفارش ۷ سال پیش خود سیستمی را یکپارچه تولید و تقدیم نماید.

در ادامه به مشاهده تصاویر این پروژه می پردازیم.

جهت مشاهده پروژه دفتر مرکزی این مجموعه کلیک کنید.

محل اجرا: پالایش پارسیان سپهر

تاریخ اجرا: ۱۴۰۰/۱۰/۲۸

متراژ: ۷ بلوک متحرک ۴ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان بوشهر، عسلویه

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

پالایش پارسیان سپهر :

شرکت پالایش پارسیان سپهر (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۸۹/۰۸/۱۶ و با شماره ثبت ۳۸۹۰۲۱ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و طرح استحصال اتان پارسیان به عنوان یکی از طرح‌های اولویت دار این شرکت در حال تکمیل بوده و تاکنون به بهره‌برداری نرسیده‌است. فعالیت این شرکت در سرمایه‌گذاری، طراحی، تملک، احداث، بهره‌برداری و نگهداری از واحدهای تولیدی و فرآوری هیدرکربن‌ها و میعانات گازی می‌باشد. سرمایه شرکت در حال حاضر مبلغ ۸،۱۸۰ میلیارد ریال می‌باشد.

 

از همراهی شما سپاسگزاریم.

 

فایل ریلی پالایش پارسیان سپهر-فاز2