شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی پالایش پارسیان سپهر

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی پالایش پارسیان سپهر، آخرین پروژه نصب شده تاکنون در آذرماه ۱۴۰۰ می باشد. این پروژه در دوفاز اجرا شده است. فاز اول شامل ۳ بلوک متحرک و ۱ بلوک ثابت بوده است. در فاز دوم این پروژه به تازگی انجام شده است، ۴ بلوک متحرک به این سیستم اضافه شده است. از مزیت های قابل توجه سیستم بایگانی ریلی امکان افزایش تعداد بلوک های این سیستم می باشد. هرگاه مجموعه به ظرفیت بیشتر نیاز داشته باشد میتوان تعداد بلوک ها را افزایش داد. این افزودن، یکپارچگی و امنیت سیستم را حفظ می کند و در هماهنگی کامل ( هم از نظر ابعاد و هم از نظر رنگ ) با سیستم موجود اجرا میشود.

این سیستم به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز، در ابعاد ۲۴۰*۶۲*۴۲۰ در ۶ طبقه جهت بایگانی زونکن می باشد.

شرکت جهان بایگان برترین تولید کننده در زمینه تجهیزات مدرن بایگانی در کشور عزیزمان ایران میباشد که از بهترین و با کیفیت ترین متریال های موجود در بازار در ساخت سیستم های خود استفاده میکند تا محصولی سرمایه ای تولید کند.

برای کسب اطلاعات دقیق از قطعات و متریال های بکار رفته در این سیستم از سلسله مقالات مشخصات فنی شرکت جهان بایگان دیدن فرمایید.

محل اجرا: پالایش پارسیان سپهر

تاریخ اجرا: ۱۴۰۰/۰۹/۲۰

متراژ: ۷ بلوک متحرک ۴ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

پالایش پارسیان سپهر :

شرکت پالایش پارسیان سپهر (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۸۹/۰۸/۱۶ و با شماره ثبت ۳۸۹۰۲۱ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و طرح استحصال اتان پارسیان به عنوان یکی از طرح‌های اولویت دار این شرکت در حال تکمیل بوده و تاکنون به بهره‌برداری نرسیده‌است. فعالیت این شرکت در سرمایه‌گذاری، طراحی، تملک، احداث، بهره‌برداری و نگهداری از واحدهای تولیدی و فرآوری هیدرکربن‌ها و میعانات گازی می‌باشد. سرمایه شرکت در حال حاضر مبلغ ۸،۱۸۰ میلیارد ریال می‌باشد.

 

از همراهی شما سپاسگزاریم.

قفسه ریلی پالایش پارسیان سپهر1