شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

مدیریت فضا در سیستم بایگانی ریلی

در این مطلب به بررسی مدیریت فضا در سیستم بایگانی ریلی می پردازیم.
در دنیای امروز با افزایش جمعیت در کلان شهرها، فضاهای اداری و کاری روز به روز کوچکتر می شوند. از همین رو استفاده بهینه از فضای کاری شما اهمیت ویژه ای پیدا میکند. فرض کنیم دفتر کار شما یک واحد ۱۲۰ متری از یک آپارتمان باشد و شما یکی از اتاق های این واحد را به مساحت ۴۲ متر مربع، به عنوان اتاق بایگانی اسناد و پرونده های خود انتخاب کرده اید. شما برای تبدیل این اتاق به محل بایگانی اسناد خود دو گزینه در اختیار دارید: استفاده از کمد بایگانی ثابت و یا کمد بایگانی متحرک .

 

بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان
بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان

بایگانی ریلی یا ثابت؟

گزینه اول:استفاده از کمد بایگانی ثابت :

در این اتاق اگر بخواهید از کمدها و قفسه های ثابت استفاده کنید، میتوانید شش قفسه را در این اتاق جای دهید. با استفاده از کمدهای ثابت شما هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد ولی بیش از نصف فضای اتاق خود را به راهروهای بین کمد ها اختصاص داده اید که در واقع باعث اتلاف فضای بایگانی می شود.

قفسه ثابت بایگانی

*گزینه دوم:استفاده از کمد بایگانی ریلی :

مزیت اصلی کمد بایگانی متحرک، حذف راهروهای بین کمدهاست. حال اگر بخواهید در همان اتاق ۴۲ متری خود از کمد های بایگانی متحرک (ریلی) بهره بگیرید، میتوان ده کمد بایگانی را در این اتاق جای داد. این یعنی ۶۷% فضای ذخیره سازیبیشتر نسبت به حالت قبل. در این حالت با استفاده از تنها یک راهرو برای همه کمدها، بهره وری محیط کاری شما به .حداکثر میزان ممکن خواهد رسید.

برای مشاهده تعدادی از پروژه های انجام شده توسط شرکت جهان بایگان به بخش پروژه ها مراجعه کنید.

 *          بازدیدکننده محترم میتوانید نظرات و سوالات خود را در پایین همین بخش ارسال نمائید.

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

به این نوشته امتیاز دهید!
اشتراک در
اطلاع از

0 دیدگاه ثبت شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها