شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمد بایگانی اورند پیشرو -فاز 6

اطلاعات پروژه:

کمد بایگانی اورند پیشرو – فاز ششم، در اتاق دوازدهم این مجموعه بزرگ راه اندازی شد که شامل ۱۳ بلوک متحرک ۲  متری به همراه ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی در ۱ ردیف و تعدادی بلوک ثابت در ابعاد مختلف یک و نیم متری، دو متری و دو و نیم متری می باشد. از ویژگی های این پروژه ارتفاع کم سیستم و کم شدن تعداد طبقات می باشد. به علت کم بودن ارتفاع اتاق(۲۰۰ سانتی متر)، سیستم در ابعاد ۱۹۰*۶۲*۲۲۰ سانتی متر طراحی و تولید گردید تا ضمن استفاده حداکثری از اتاق، حرکت بلوک ها به راحتی صورت پذیرد. این اتاق ظرفیت بایگانی بیش از ۳۰۰۰ عدد زونکن را داراست.

از ویژگی های بارز قفسه بایگانی ریلی، امکان تنظیم ابعاد و سفارشی سازی محصول طبق فضای شماست. به این صورت که قبل از خرید، کارشناسان ما از محل شما بازدید کرده و طبق ابعاد فضای بایگانی شما سیستم مورد نظر را برای شما طراحی می کنند و به صورت پلان، نما و پرسپکیتو به شما ارائه می کنند تا قبل از خرید، از نحوه چیدمان و ابعاد و اندازه قفسه خود مطلع شوید. کمد بایگانی اورند پیشرو نیز به همین صورت ابتدا نقشه شده است و سپس تولید و راه اندازی شده است.

همانطور که می دانید پروژه اورند پیشرو در چند فاز اجرا شده است که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم. جهت مشاهده پروژه ها بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

جهت مشاهده فاز اول بایگانی ریلی اورند پیشرو کلیک کنید.

جهت مشاهده فاز دوم قفسه ریلی اورند پیشرو کلیک کنید.

جهت مشاهده فاز سوم پروژه قفسه ریلی بایگانی اورند پیشرو کلیک کنید.

جهت مشاهده فاز چهارم پروژه قفسه ریلی فلزی اورند پیشرو کلیک کنید.

جهت مشاهده فاز پنجم پروژه قفسه بایگانی اورند پیشرو کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست بازدید از فضای خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

منتظر فاز های بعدی این پروژه عظیم باشید.

محل اجرا: شرکت اورند پیشرو – اتاق شماره ۱۲

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۱۱/۱۱

متراژ: ۱۳ بلوک متحرک ۲ متری،۱ بلوک ثابت ۲.۵ متری،۲ بلوک ثابت ۲ متری،۲ بلوک ثابت ۱.۵ متری و ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت اورند پیشرو:

پس از تاسیس در سال ۱۳۷۶ ، اورند پیشرو همواره در مسیر گسترش دانش ، مهارتها و تخصص فنی، مطابق با پیشرفت های روز دنیا و در جهت بهبود ایمنی ، سلامت و رفاه جامعه و مشتریان نهائی خود گام برداشته و با بکارگیری توانایی های خود در تحقیقات و نوآوری و با استفاده از تکنولوژی های نوین ، نسبت به تولید قطعات متنوع خودرو اقدام نموده است.

در حال حاضر، اورند پیشرو با دارا بودن افزون بر هزار پرسنل وهم چنین تکنولوژی تولید لوله های پلیمری تک لایه ، سه لایه و پنج لایه، باک پلیمری تک لایه و شش لایه، قطعات مختلف تزریقی، نوارهای آببندی خودروها و نیز خطوط مجهز مونتاژی در سایت های مختلف تولیدی، به عنوان بزرگترین طراح و تولید کننده مسیر کامل نگهداری و انتقال سوخت خودروهای سواری در داخل کشور فعال بوده و در همین این راستا، با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی خود دارای صادرات به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی می باشد .

اورند پیشرو با هدف هدیه آسمان آبی به همه ایرانیان، همواره طراحی و تولید محصولات سبز و دوستدار محیط زیست را سرلوحه اقدامات قرار داده و در این مسیر، مطابق با آخرین پیشرفت های علمی دنیا و منطبق بر استانداردهای ایمنی و زیست محیطی روز جهان، پروژه های نوآورانه ای از جمله طراحی و تولید قطعات سیستم سوخت رسانی خودروهای تولیدی در کشور منطبق با استاندارد های یورو۴ و با قابلیت ارتقا تا سطح یورو۶ ، جایگزینی قطعات لاستیکی با قطعات قابل بازیافت و سبک تر پلاستیکی در سیستم تخلیه بخارات و نوارهای آببندی خودرو، طراحی و تولید باک پلیمری خودروها و بسیاری موارد دیگر اقدام نموده است و با توجه به نگاه ویژه به امر نوآوری و کیفیت محصولات و خدمات، همواره به عنوان یک شریک مطمئن برای خودرو سازان مطرح بوده است.

جهان بایگان در آپارات