شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

فایل بایگانی بانک ملت استان زنجان _ مدیریت شعب

اطلاعات پروژه:

فایل بایگانی پروژه بانک ملت استان زنجان ( مدیریت شعب ) در سال ۱۳۹۵ توسط تیم حرفه ای شرکت جهان بایگان تجهیز شد. شرکت جهان بایگان افتخار همکاری با ارگان هاو موسسات مختلفی را در سطح کشور دارد. بانک ملت یکی از این افتخارات است که در اقصی نقاط کشور توسط این شرکت حرفه ای تجهیز شده است.

این پروژه شامل ۵ بلوک متحرک ۴ متری ، ۱بلوک ثابت ۴ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد. این سیستم ابتدا در اتاق بایگانی این مجموعه نصب و مونتاژ شد. همانطور که میدانید سیستم ها قابلیت جابجایی و انتقال را دارند و هروقت که شما بخواهید میتوانند از فضایی به فضای دیگر منتقل شوند. این بزرگ ترین مزیت سیستم بایگانی ریلی میباشد.

همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید، در این پروژه نیز جابجایی صورت گرفته است. بنا به درخواست مجموعه مبنی در جابجایی بایگانی ریلی از اتاق بایگانی به محلی جدید، و با درایت تیم متخصص شرکت تولیدی جهان بایگان این کار انجام شد. سیستم ها از فضای موجود به فضای جدید منتقل شدند. علت این جابجایی هم احتمالاً دسترسی راحت تر به اسناد بایگانی می باشد.

برای مشاهده پروژه های انجام شده بایگانی ریلی در زنجان کلیک کنید.

محل اجرا: بانک ملت_مدیریت شعب

تاریخ اجرا: سال ۱۳۹۵

متراژ: ۵ بلوک متحرک ۴متری، ۱ بلوک ثابت ۴ متری و ۱دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان زنجان

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

فایل بایگانی :

یونیت های متحرک سیستم فایل بایگانی ریلی قفسه های متحرکی هستند که امکان استفاده بهینه از فضای موجود را برای کاربران فراهم می کنند. در گذشته، از قفسه های ثابت برای تجهیز فضای بایگای استفاده میشد که هر کدام از قفسه های فضای قابل توجهی را بعنوان راهروی ارتباطی نیاز داشتند. اما در سیستم های بایگانی ریلی، یونیت های سیستم به هم چسبیده و قابلیت حرکت دارند. تنها با تعبیه یک راهرو و چرخش هر قفسه، راهروی موردنیاز بین قفسه ها ایجاد میشود.

حرکت قفسه ها به وسیله فرمان هایی که بر روی کار تعبیه شده اند انجام میشود . و این فرمان ها مکانیزم حرکتی روانی دارند.

شرکت تولیدی جهان بایگان فرمان های خود را از جنس آلومینیوم ماشین کاری شده تولید میکند که مقاومت بالایی در برابر شکنندگی دارد.فرمان ها دارای ۳ عدد دستگیره استاندارد هستند که عملکرد راحت تری برای کاربر ایجاد میکند. همچنین تمامی قطعات به روش رنگ پودری الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده اند که در  بخش مقالات بطور کامل توضیح داده شده است.

 

از همراهی شما سپاسگزاریم.

 

ملت