اطلاعات پروژه

 • محل اجراء : اداره کل امور مالیاتی
 • تاریخ نصب : تابستان سال ۱۳۹۴
 • ابعاد و تعداد : ۱۱ بلوک متحرک ۴ متری به همراه درب و قفل مرکزی
 • موقعیت: استان زنجان – شهرستان ابهر
 • نوع محصول : بایگانی ریلی

فایل ریلی متحرک امور مالیاتی استان زنجان(شهرستان ابهر) در سال ۱۳۹۴ توسط شرکت تولیدی جهان بایگان، برترین تولیدکننده قفسه بایگانی ریلی در کشور، تجهیز شده است. این سیستم شامل ۱۱ بلوک متحرک ۴ متری می باشد که در ۲ ردیف اجرا شده است. همچنین در ۲ طرف سیستم درب و قفل مرکزی لحاظ شده است.

این سیستم به صورت تمام فلزی تولید شده است و به رنگ سفید با قاب زنجیر آبی میباشد.مکانیزم های حرکتی این سیستم متفاوت است ؛ به طور سنتی سیستم های بایگانی بدون حرکت و ثابت ارائه می شدند اما فناوری مدرن به سیستم های متحرک با تسمه اجازه می دهد که عملکرد صاف و آرام را ارائه دهد.اگرچه قفسه های سیستم که روی شاسی متحرک قرار دارند در اندازه های استاندارد زیادی وجود دارند ، اما می توان آنها را با هم مخلوط کرد تا طول قفسه ها را برای استفاده حداکثری از طول اتاق ایجاد کنند.

ریل های حرکتی را می توان بر روی انواع مختلف کف و در سطوح مختلف نصب کرد. خود ریل ها بر روی زمین و محل شما فیکس شده و هیچ حرکتی ندارند و این سیستم فایل ریلی میباشد که بر روی آنها با استفاده از چرخ در حرکتند ، یا می توانند در کف (معمولاً کف بتنی) قرار داده شوند یا در هر دو طرف استپ قرار داده شود تا از لغزش و خارج شدن سیستم از روی ریل جلوگیری شود.

و در آخر اگر از قفسه های متحرک به جای جایگزین های سنتی و ثابت فلزی استفاده می کنید ، می توانید راهرو خود را به نصف کاهش داده و همزمان ظرفیت بایگانی را افزایش دهید.

 

فایل ریلی متحرک زنجان:

بسیاری پروژه در استان زنجان با همکاری شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده سیستم بایگانی ریلی در کشور، تجهیز شده است. در ادامه به اختصار به معرفی تعدادی از این پروژه ها میپردازیم.

بایگانی ریلی استان زنجان:

 1. مرکز صدا و سیمای استان زنجان در سال ۱۳۸۷
 2. دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سال ۱۳۸۷
 3. صدا و سیمای مرکز زنجان – واحد آرشیو در سال ۱۳۹۰
 4. اداره کل فنی و حرفه ای زنجان در سال ۱۳۹۰
 5. بیمارستان بهمن زنجان سال ۱۳۹۲
 6. سازمان امور مالیاتی طارم استان زنجان درسال ۱۳۹۳
 7. اداره امور مالیاتی شهرستان قیدار در سال ۱۳۹۴
 8. امور مالیاتی شهرستان خرمدره در سال ۱۳۹۴
 9. بانک ملت زنجان_واحد اعتبارات در سال ۱۳۹۴
 10. بانک ملت زنجان در سال ۱۳۹۵

از همراهی شما سپاسگزاریم.

 

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۰Average:۰]