جابجایی سیستم بایگانی ریلی

جابجایی بایگانی ریلی

جابجایی سیستم بایگانی ریلی یکی از محاسن قابل توجه سیستم بایگانی ریلی می باشد که توسط شرکت جهان بایگان انجام میشود.بله درست متوجه شده اید! امکان جابجایی تمامی سیستم های بایگانی ریلی توسط شرکت جهان بایگان میسر است!!!

در این پست به مطالبی میپردازیم که هر خریداری باید از آنها باخبر باشد که به شرح ذیل است:

-آیا امکان جابجایی و انتقال سیستم های بایگانی وجود دارد یا خیر؟

-اگر وجود دارد به چه صورت است؟

-برای انجام این کار به چه کسانی مراجعه کنیم؟

-نکات حائز اهمیت در این زمینه چیست؟

-آیا میتوانیم این کار را خودمان انجام دهیم یا خیر؟

با ما همراه باشید.

هر بلوک از سیستم بایگانی ریلی متشکل از (تقریباً) ۲۵ قطعه می باشد. این قطعات در کارخانجات جبکو تولید شده و در محل شما مونتاژ میشوند. یعنی قطعات سیستم در حالت دمونتاژ شده به محل بایگانی ارسال و سپس  توسط تیم متخصص مونتاژ میشوند. 

اما نکته قابل توجه اینجاست که سیستم بایگانی ریلی پس از مونتاژ امکان دمونتاژ و جابجایی و انتقال را دارد. اگر شما بخواهید فضای بایگانی خود را تغییر دهید و سیستم را به جای دیگری منتقل کنید این امکان برای شما وجود دارد. سیستم مجددا دمونتاژ شده و در محل مورد نظر مونتاژ میشود. این جایجایی بایگانی ریلی توسط تیم متخصص شرکت جهان بایگان برای شما مشتریان محترم انجام میشود. 

فقط کافیست با ما تماس بگیرید و از ما بخواهید.

در تصویر زیر یک سیستم بایگانی ریلی را مشاهده میکنید که قطعات به صورت مجزا و تکه تکه به محل مورد نظر ارسال شده و توسط تیم متخصص مونتاژ خواهند شد.( عکس مربوط به پروژه پتروشیمی مهاباد می باشد. برای مشاهده این پروژه کلیک کنید.)

جابجایی سیستم بایگانی ریلی1
جابجایی سیستم بایگانی ریلی۱

نکات مهم در جابجایی سیستم بایگانی ریلی:

برای جابجایی بایگانی ریلی باید به یک سری نکات توجه کرد. 

 1. نکات مهم در جابجایی بایگانی ریلی
  نکات مهم در جابجایی بایگانی ریلی
  در ابتدا توصیه میشود حتما از تولید کنندگان موجود محصول خود را خریداری کنید نه از فروشگاه ها!.
 2. با توجه به اینکه تولید کنندگان سیستم بایگانی ریلی در ایران تعداد قابل توجهی دارند و هر تولید کننده محصول اختصاصی خود را تولید میکند، تعداد قطعات، جنس قطعات و نوع مونتاژ هر محصول با محصول کارخانه دیگر متفاوت است. در نتیجه؛ ترجیحاً از شرکتی که محصول را خریداری کرده اید بخواهید تا این کار را برایتان انجام دهد.
 3. حتماً حتماً از تولید کنندگان و تیم متخصص آن ها بخواهید جابجایی را برایتان انجام دهند. به هیچ وجه اقدام به دمونتاژ سیستم بایگانی ریلی نکنید. در صورت مفقودی و یا خرابی هر قطعه مسئولیت تهیه آن به عهده شماست.
 4. در انتخاب فضای جدید بایگانی دقت کافی به عمل آورید. زیرا سیستم برای مونتاژ مجدد نیاز به همان فضایی که اشغال کرده بود دارد.( فضاهای حرکتی نیز باید در نظر گرفته شوند.)
 5. لوگوی شرکت جهان بایگان بر روی تمامی محصولات تولیدی این شرکت موجود می باشد. درصورت نیاز به جابجایی و یا تعمیرات تماس بگیرید.(حتی پس از گذشت ۲۰ سال)
 6. امکان جابجایی تمامی سیستم ها توسط شرکت جهان بایگان میسر است. اعم از بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی برقی، هوشمند و …

و بسیاری نکات دیگر …

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

*          بازدیدکننده محترم میتوانید نظرات و سوالات خود را در پایین همین بخش ارسال نمائید.

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش :۷۹ ۸۲ ۴۳ ۶۵ – ۰۲۱

   
  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۰Average:۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *