شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمد بایگانی ریلی شهرداری بندر انزلی

اطلاعات پروژه:

کمد بایگانی ریلی شهرداری بندر انزلی در سال ۱۳۹۵ توسط شرکت تولیدی جهان بایگان طراحی، تولید و اجرا شد. این پروژه در دو ردیف شامل ۱۶ بلوک متحرک (۳۲ بلوک متحرک در مجموع) و ۴ بلوک متحرک ثابت است که در دو طرف هر ردیف ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی قرار دارد. این سیستم از نوع مکانیکال تمام فلز به رنگ سفید با قاب زنجیر آبی رنگ می باشد.

از ویژگی های بارز این سیستم اجرای آن در سطح گسترده می باشد. این سیستم هیچ محدودیتی در اجرا ندارد و متناسب با ابعاد فضای شما و نیاز بایگانی شما در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و تولید می شود. همچنین سیستم بایگانی ریلی می تواند جهت بایگانی اشیا و لوازم مختلف با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

استفاده حداکثری از فضای شما جهت بایگانی و ایجاد ظرفیت بالا با بهترین مشخصات فنی قفسه بایگانی ریلی از مزایای سیستم های شرکت جهان بایگان می باشد.

در ادامه به مشاهده تصاویر این پروژه می پردازیم. با ما همراه باشید.

محل اجرا: شهرداری بندر انزلی

تاریخ اجرا: سال ۱۳۹۵

متراژ: ۳۲ بلوک متحرک ۴ متری،۴ بلوک ثابت ۴ متری و ۴ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان گیلان

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شهرداری بندر انزلی:

شهرداری معمولاً به بخشی شهری از تقسیمات کشوری گفته می‌شود که به صورت یک ابرشرکت با قدرت خودگردان یا در حیطه قضایی اداره می‌شود. همچنین اصطلاح شهرداری به معنی بدنه حاکم در یک شهرداری نیز می باشد.

به استناد تاریخ، سابقه شهرداری یا به قول قدیمی‌ها  بلدیه دربندر انزلی به سال ۱۲۷۶ شمسی می‌رسد. ساختمان قدیم شهرداری که در آن زمان به سینما تاتر شهرداری متصل و در زمان محمد علی روشن (شهردار وقت) ساخته شده بود و در آتش سوزی  به طور کامل نابود می‌‌گردد و ساختمان جدیدی به همراه سینمایی جدید در محل آن احداث می‌شود ولی بنای شهرداری مربوط به سال ۱۳۰۰ شمسی (دوره پهلوی اول) است.

کمد بایگانی ریلی در نماشا