کمد بایگانی ریلی

کمد بایگانی ریلی

شاید پیش آمده باشد که در دفتر کار خود نیاز به کمد بایگانی بیشتری احساس نموده باشید اما به دلیل فضای اندک امکان اضافه نمودن کمد های بایگانی بیشتری مقدور نبوده است. امروزه برای این مشکل پاسخ های گوناگونی از سوی شرکت های تولید کننده ی تجهیزات اداری ارائه شده است. از جمله این پاسخ ها استفاده از کمد بایگانی ریلی می باشد. موضوعی که در این مقاله به بحث و بررسی پیرامون آن خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از کمد بایگانی ریلی

امروز که گسترش فضا بخصوص در محیط های بزرگ شهری امری سخت به نظر می رسد و از سویی افزایش ظرفیت بایگانی اسناد بدون تغییر در فضای موجود امری لازم می باشد. اما این کار چگونه انجام می پذیرد؟ چگونه می توانیم بدون صرف هزینه بالا و در کوتاه ترین زمان محیط کار خود را مجهز نماییم. 

بهترین پاسخ این پرسش استفاده از کمد بایگانی ریلی می باشد. اگر بخواهیم به صورت خلاصه این وسیله را شرح دهیم ایجاد مکانزیم ریلی برای استفاده از دو کمد بایگانی در پشت همدیگر به گونه ای که با حرکت بر روی ریل ها امکان دست یابی به اسناد کمد های پشتی نیز به راحتی مقدور باشد.

به این شکل چنانکه شما قادر به قرار دادن چندین کمد بایگانی در کنار هم نباشید می توانید آنها را به صورت یکجا به صورت مکانیزم ریلی در اتاق کار خود ایجاد نمایید. حال به کمک کمد بایگانی ریلی مشکل بایگانی اسناد شما بدون آنکه بخواهید اسناد را جابجا یا فضا را گسترش دهید حل خواهد شد. 

این مطلب را نیز بخوانید :

قیمت بایگانی ریلی

 

از جمله ی دیگر مزایای این نوع از کمد بایگانی ریلی، استفاده از مواد جدید در ساخت آنها می باشد که برخلاف شکل قدیمی کمد های بایگانی ضمن برخورداری از طرح و رنگ بندی زیبا از طول عمر بالایی نیز برخوردار بوده و دارای بالاترین کیفیت ممکن بر اساس استاندارد روز جهانی می باشند.

جهان بایگان بزرگ ترین تولید کننده کمد بایگانی ریلی

امروزه در کشور ما شرکت های بسیاری به تولید در زمینه تجهیزات اداری مشغول می باشند که از جمله ی آنها شرکت جهان بایگان می باشد. شرکتی که با سابقه ای بیش از بیست سال در این زمینه از جمله برترین تولید کنندگان کمد بایگانی ریلی به شمار می رود. از جمله قابلیت ها و مزایای کمد های تولید شده توسط این شرکت عبارت است از ؛

استفاده از مواد اولیه با کیفیت :  تمام تجهیزات تولید شده توسط این شرکت از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد تولید می شود. توجه به استاندارد های روز دنیا موجب شده است که تولیدات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار باشند و این موضوع به طول عمر محصول نهایی و افزایش کارایی آن کمک بسیاری می نماید.

طراحی منحصر به فرد: تمامی تولیدات این شرکت از طراحی مدرن و توسط بهترین مهندسان حال حاضر در این زمینه طراحی می گردند. این موضوع باعث می گردد تا محصول نهایی دقیقاً منطبق بر نیاز مشتری طراحی و تولید گردد. به گونه ای که می توان از رنگ و طراحی ظاهری تا اندازه کمد  را بر اساس نیاز مشتری و دلخواه وی طراحی و اجرا نمود.

تحویل به موقع و بدون دیر کرد : توجه به زمانبدی قرار داد و تحویل و نصب به موقع و بدون دیر کرد از جمله ی نقاط مثبتی است که این شرکت را از سایر فعالان در این زمینه متمایز می کند. طراحی و تولید طبق زمانبدی مشخص شده و نصب توسط بهترین مهندسان، موجب می شود تا سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت ارائه گردد. 

فارغ از این موضوع این شرکت خود را متعهد می داند پشتیبانی فنی از محصولات خود را در هر زمان و مکان ارائه نمایدکه خود بسیار مهم بوده و موجب آسودگی خاطر مصرف کنندگان محصولات این شرکت می گردد.

۰/۵ (۰ نظر)
[Total Count:۱Average:۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *