بایگانی ریلی مشهد

آیا می دانید شرکت جهان بایگان در سراسر ایران فعالیت دارد؟

آیا میدانید این مجموعه در تمامی استان ها قفسه بندی ریلی نصب شده فعال دارد؟

از پروژه های انجام شده توسط این شرکت در استان خراسان رضوی اطلاع دارید؟

با ما همراه باشید…

بایگانی ریلی مشهد :

امروزه استفاده از تجهیزات مدرن در تمامی مکان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و افراد با تکیه بر تکنولوژی مدرن، زندگی راحت تری را در پیش میگیرند. این تعریف فقط مختص مسکن خصوصی افراد نمیشود؛ بلکه در اداره جات و سازمان ها نیز سعی بر استفاده از تکنولوژی مدرن برای هرچه بهتر شدن کارکرد مجموعه ، میشود.

شرکت تولیدی جهان بایگان سابقه فعالیت در تمامی استان های کشور عزیزمان را دارد و طبیعتا نمیتوان تمامی استان هارا در یک مقاله شرح داد. لذا در این مقاله به معرفی مختصر تعدادی از پروژه های انجام شده توسط شرکت جهان بایگان در استان خراسان رضوی (مشهد) می پردازیم.

فایل ریلی قطار شهری مشهد – فاز ۱

با توجه به گسترش خطوط قطار شهری در شهر مشهد، و در پی آن افزایش مدارک و مستندات،با در خواست این سازمان، این مجموعه به سیستم فایل ریلی شرکت جهان بایگان در دو فاز مجهز شد. در زیر یک تصویر از این پروژه به اشتراک گذاشته میشود . سیستم ریلی شرکت جهان بایگان به صورت اختصاصی برای هر پروژه طراحی، نصب و اجرا میگردد و در طرح ها و رنگ های مختلف قابل سفارش میباشد.

از مزیت های این پروژه، نمای تمام ام دی اف سیستم ( مطابق با مبلمان داخلی فضا ) میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این پروژه کلیک کنید.

قفسه های ریلی کتابخانه - فایل ریلی قطار شهری مشهد
فایل ریلی قطار شهری مشهد – بایگانی ریلی مشهد

۲. فایل ریلی قطار شهری مشهد – فاز ۲

در فاز اول ، از سیستم بایگانی ریلی برای بایگانی  استفاده شد و به درخواست این سازمان ، این سیستم در طرح ام دی اف طراحی ، نصب و اجرا شد. اما در فاز دوم این سازمان، از سیستم فایل ریلی تمام فلز در رنگ سفید+نارنجی استفاده شده است . این سیستم دارای وسعت بیشتری نسبت به فاز اول می باشد و در پی آن دارای ظرفیت بیشتری می باشد.

این سیستم دارای:

فایل ریلی قطار شهری مشهد
بایگانی ریلی مشهد-قطار شهری

۳. فایل ریلی انبار مرکزی شهرداری مشهد

فایل ریلی شهرداری مشهد با درایت شرکت جهان بایگان با بهترین کیفیت موجود در سطح کشور تجهیز شده است. که دارای ۲۱ بلوک به طول ۶ متر به همراه درب و قفل مرکزی می باشد. کیفیت محصولات شرک جهان بایگان، آن را در جایگاه اول بین رقبا قرار میدهد که حجم پروژه ها به خوبی این مطلب را ادا میکند. برای مشاهده جزئیات این سیستم کلیک کنید.

فایل ریلی، بایگانی ریلی
بایگانی ریلی مشهد-انبار مرکزی شهرداری مشهد

۴. بایگانی ریلی هوشمند قطار شهری مشهد _ واحد حراست

واحد حراست قطار شهری مشهد، همانطور که در تصویر زیر میبینید به سیستم هوشمند بایگانی ریلی مجهز شده است. بایگانی ریلی هوشمند مدرن ترین و بروز ترین نوع بایگانی ریلی می باشد. که شرکت تولیدی جهان بایگان بزرگترین تولید کننده در این زمینه میباشد. این نوع از بایگانی در سازمان هایی به کار می رود که در آن ها امنیت و حفظ و حراست از اسناد از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ مانند واحد حراست قطار شهری مشهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

بایگانی ریلی مشهد-قطار شهری ( واحد حراست )

۵. قفسه متحرک کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد

قفسه بندی ریلی کتابخانه یکی دیگر از محصولات شرکت تولیدی جهان بایگان است که ویژه قفسه بندی کتابخانه ها طراحی و نصب میشود. سیستم قفسه بندی کتابخانه به دو دسته متحرک و ثابت دسته بندی میشود که در پروژه کتابخانه دانشگاه فردوسی مشهد، هم از سیستم ثابت و هم از سیستم متحرک استفاده شده است. 

برای مشاهده این پروژه کلیک کنید.

بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان
بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان – مشهد

۶. بایگانی ریلی صنایع غذایی به آرا

خرید بایگانی ریلی شرکت صنایع غذایی به آرا، واقع در خراسان رضوی ( مشهد ) ، یکی دیگر از پروژه های انجام شده توسط شرکت تولیدی جهان بایگان در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ می باشد. این پروژه متشکل از ۵ بلوک ۵ متری و ۱ بلوک ثابت ۵ متری به همراه درب و قفل مرکزی می باشد. که ظرفیتی قریب به ۴۰۰۰ عدد برای بایگانی زونکن A4 به ضخامت ۸ سانتی متر را ایجاد کرده است.

برای مشاهده اطلاعات کامل این پروژه کلیک کنید.

بایگانی ریلی مشهد- صنایع غذایی به آرا

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه خرید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 *          بازدیدکننده محترم میتوانید نظرات و سوالات خود را در پایین همین بخش ارسال نمائید.

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش :۷۹ ۸۲ ۴۳ ۶۵ – ۰۲۱

   
  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۰Average:۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *