شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

دمونتاژ پروژه سیمان زابل

اطلاعات پروژه:

پروژه دمونتاژ بایگانی ریلی بایگانی ریلی مجتمع سیمان زابل در بهمن ماه سال ۱۴۰۲ توسط تیم متخصص شرکت جهان بایگان انجام شد.

این پروژه در سال 1390 در آن مجموعه محترم راه اندازی شد و به درخواست مشتری دمونتاژ انجام شد و این دمونتاژ بعد از گذشت 12 سال بوده و این نشان از کالای سرمایه ای است. تمامی قفسه های بایگانی ریلی  با بالاترین کیفیت تولید شده و قابلیت دمونتاژ و جابجایی چندین باره را نیز دارند.

شاید بسیاری از شما نمی دانید که دمونتاژ مونتاژ به چه معناست؟ در اینجا سعی می کنیم مفهوم جابجایی یا دمونتاژ مونتاژ قفسه بایگانی ریلی را به صورت واضح برای شما شرح دهیم.

با ما همراه باشید…

دمونتاژ  قفسه بایگانی ریلی به دو فرآیند متفاوت اشاره دارد. در فرآیند دمونتاژ، قفسه‌های بایگانی ریلی که پیش‌تر نصب شده‌اند، به‌صورت دقیق و مرتباً باز می‌شوند و اجزاء مختلف آنها تفکیک و جدا می‌شوند. این فرآیند معمولاً زمانی انجام می‌شود که قفسه‌ها نیاز به تغییر محل دارند، یا در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض برخی قطعات آنها.

دمونتاژ قفسه بایگانی ریلی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا به‌وسیله‌ی این فرآیندها، از نگهداری و مدیریت بهتر اسناد و مواد در انبارها و فضاهای اداری اطمینان حاصل می‌شود. همچنین، این فرآیندها باعث افزایش اثربخشی و بهره‌وری در مدیریت فضا و استفاده مناسب از قفسه‌ها می‌گردد. از این‌رو، انجام دقیق و کارآمد دمونتاژ و مونتاژ قفسه‌های بایگانی ریلی، به تسهیل در عملکرد سازمان‌ها و بهبود فرآیندهای انبارگردانی و مدیریت اسناد کمک می‌کند.

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: مجتمع سیمان زابل

تاریخ اجرا: 1402/11/10

متراژ: 8 بلوک متحرک 3 متری و 4 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

مجتمع سیمان زابل:

شرکت صنایع سیمان زابل در سال 1382 تاسیس شد و با احداث کارخانه سیمان سیستان به تولید کلینکر و انواع سیمان پرتلند و پوزولانی با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در هر دو بخش تولید و کنترل کیفی ، به افزایش رضایتمندی و ارتقاء ارزش شرکت نزد مشتریان، کارکنان و سهامداران می­اندیشد و تحقق این مأموریت را در عرضه ی محصولات تولیدی با بالاترین کیفیت و کمیت ممکن در بازارهای داخلی و خارجی دنبال می­کند.

 کلنگ احداث کارخانه سیمان سیستان در 65 کیلومتری جاده زاهدان به مشهد  در فروردین 1385 به زمین زده شد و در مرداد ماه همان سال نیز اولین بتن ریزی صورت پذیرفت . با گذشت تنها 32 ماه در آبان ماه سال 88 کارخانه در مسیر راه اندازی قرار گرفت و  در  نهم اردیبهشت سال 1389 نیز با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران افتتاح و به بهره برداری رسید.

این کارخانه با فلسفه وجودی رفع بخشی از محرومیتهای مردم منطقه از طریق ایجاد اشتغال، بهره گیری از ظرفیتهای انسانی، طبیعی و معدنی استان، تولید و تامین سیمان مورد نیاز منطقه و ایجاد بستر صدور سیمان به کشورهای شرق و جنوب ایران پای بر عرصه صنعت کشور نهاد و بر اساس نگرش خاص وجودی شرکت و مزیت نسبی دسترسی به معادن غنی و مرغوب و ایده ی بهره گیری از تکنولوژیهای برتر تولید رهسپار هدف بلند شکوفایی تولید در قلب کویر بایر منطقه و رشد اقتصادی، صنعتی و اجتماعی متعاقب آن گردید.

جهان بایگان در آپارات